blank

Escape From Tarkov Alpha Detayları

Escape From Tarkov Alpha Detayları

Escape From Tarkov uzun süredir geliştiriliyor ve yapımcılar Rus ekibi olduğu için başlarda çok şüpheliydi ancak artık oyun kendini resmen kanıtladı. Escape From Tarkov Alpha Detayları belli oldu.

Alpha sürümünün ilk etapta yalnızca oyunu ön sipariş veren kullanıcılara sunulacağı ve ilerleyen günlerde sürekli olarak daha fazla oyuncunun erişim sağlamasına olanak tanınacağı açıklandı. Yapımcının bu noktadaki beklentisi ise iki haftalık bir süreç sonunda olabildiğince oyuncunun alpha testlerinde bulunması. Ön siparişte farklı sürümleri bulunan ve bunların bazılarının erken erişim aşamalarına %100 katılma garantisi verirken örneğin standart versiyonda böyle bir özelliğin bulunmadığı Escape from Tarkov’da, diğer oyuncuların da daha az bile olsa katılma şanslarının olduğu belirtildi.

Escape From Tarkov Alpha Detayları

Alpha sürüm içeriği hakkında yapılan açıklamalarla birlikte oyunda şu an için 2 bölge ve bazı özelleştirmeler bulunacak. Test aşamaları süresince yalnızca The PMC isimli sınıf seçilebilir olacak. Alışveriş sistemi de bu süreçte aktif olacak ve alım/satım işlemlerinin haricinde takas yöntemi de kullanılabilecek. 15 civarı silah ve ekipmanları da alpha aşamasında erişilebilir olacak. Alpha sürümünde erişilebilecek ekipman ve sistemlerle aktif olarak kullanılabilecek

Yapımcılar Escape From Tarkov Alpha Detayları ile ilgili bir yazı paylaştılar. Bu yazıda Escape From Tarkov Alpha Detayları tek tek yazıldı. Tüm detayları da okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.