blank

Escape From Tarkov Cephesinden Yeni Görseller Var

Escape From Tarkov Cephesinden Yeni Görseller Var

Rus geliştirici Battlestate Games tarafından geliştirilen aksiyon ve RPG oyunu Escape From Tarkov isimli MMO oyunundan yeni görseller paylaşıldı. Resimlere aşağıdan bakabilirsiniz.

Daha önce yapılan bir açıklama ile kapalı alfa testi sırasında PBR isimli bir özelliğin oyun motoruna eklendiğini belirten geliştirici, bundan sonra daha üst seviye grafiklerle uğraşacaklarını belirtmişlerdi. O açıklamadan sonra sonunda görseller paylaşan ekip, bu yeni özellik ile grafiklerin ne durumda olduğunu göstererek resmen şov yaptı sayılabilir. Oyun içi görsel olarak paylaşılan bu ekran görüntüleri, herhangi bir oynama yapılmadan direk paylaşılmış. Doku kalitesinin son derece iyi olduğu gözlemlenen oyun, atmosferiyle de bizleri bayağı etkileyecek gibi duruyor. Umarız birçok oyunda olduğu gibi bir düşürme olayı yaşanmaz.

2017 yılı içerisinde sadece PC için çıkışını gerçekleştirecek olan oyun hakkında henüz fazla bir bilgi yok. Yeni bilgiler ve detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Escape From Tarkov Cephesinden Yeni Görseller VarEscape From Tarkov Cephesinden Yeni Görseller Var Escape From Tarkov Cephesinden Yeni Görseller Var