blank

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri

Rus kökenli Battlestate Games tarafından geliştirilen ve oyuncu camiası tarafından oldukça ilgi çeken yapım Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri paylaşıldı.

Yayınlanan videoları ile dikkat çeken oyunun bu yeni görüntülerinde hem iç hem de dış mekanlara yer verilmiş. Canlı yayınlarını binlerce kişinin kaçırmadığı, yapımcılar tarafından önce Rusça sonra İngilizce saatlerce canlı yayın etkinlikleri oldu. Bu yayınlarda yapımcılar oyunu hem oynayarak hemde anlatarak oyunculara gösterdiler. Bizlerinde oturup izleyip kaçırmadığı canlı yayında en büyük dikkati ise 1 kişinin bile oyun hakkında kötü yorum yapmaması oldu tabi ki. Bunun dışında oyuncular tavsiyelerini alan yapımcılar onların da istekleri doğrultusunda planlarına programlarına eklemeler yapıyorlar.

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri

FPS/TPS/RPG türlerini harmanlayıp MMO bir yapıda piyasaya sürülecek olan Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri baktığımızda grafiksel gücün yanı sıra atmosferi ve ışıklandırmalarının da dikkat çektiğini görüyoruz. Kaplamalardan post apokaliptik çevrenin de çok iyi yansıtıldığı ortada. Oyun için sizlere daha öncesinde bir çok haber yaptık. Bunlarla ilgili denemelerimizden çıkardığımız bir kaç bilgileri de sizlere sunduk. Aşağıdan o haberlere de göz atabilirsiniz;


Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri