blank

Eve: Valkyrie İçin Yeni Video Yayınlandı

Eve: Valkyrie İçin Yeni Video Yayınlandı

CCP Games tarafından geliştirilen EVE serisinin yeni oyunu Eve: Valkyrie, Playstation VR için çıkış videosu yayınlandı. 13 Ekimde PS VR için çıkışını yapacak Eve: Valkyrie İçin Yeni Video yayınlanmasıyla birlikte EVE evrenine yeni bir pilot olarak girişimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hafta lansmanı biten Playstation VR için duyurulan Eve: Valkyrie farklı bir sanal gerçeklik deneyimi ortaya koymak için geliyor.

Eve: Valkyrie

Playstation VR sahibi olan herkesin oynayabileceği oyunda ittifaklar kurup bozabilir, uçuş görevlerini tamamlayabilir, büyük bir filo kurup önderlik yapabilirsiniz. Uzayın derinliklerinde dolaşabileceğimiz oyunda uçuşun ihtişamını ve pilotları öldürmenin keyfine varacaksınız. Gerçekçi grafikleriyle sanal gerçeklikte ayrı bir boyut kazanan oyun, görüntüsüyle bizi etkilemeyi başardı.

Oyunda ister uzayın derinliklerinde terör estirin, ister ticaret yapın isterseniz de koruma görevlerine girerek haydutları uzay gemilerinden uzak tutun. 14 Ekim ve 17 Ekim arasında hafta sonu boyunca çift XP elde edebileceğiniz oyunda PC ve Playstation 4 arasında da Cross-Platform özelliğini kullanabilirsiniz.