blank

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi Yeni Güncelleme Geliyor

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi Yeni Güncelleme Geliyor

Evilbane: Kuzgunların Yükselişi, son güncellemesinde Hikaye Sezon 2’nin sonu Bölüm 10’un yanı sıra yeni bir ekipmanı da oyuncularıyla buluşturuyor. Oyun içi çeşitli etkinlikler de düzenleyen Evilbane, hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp.’ın, mobil aksiyon RPG’si EvilBane: Kuzgunların Yükselişi yeni güncelleme ile Hikaye Sezon 2’nin sonu Bölüm 10 ile birlikte zırh delebilen etkileyici bir ekipman olan Keskin Nişancı Kolyesini de oyuncuların beğenisine sunuyor. Bu güncelleme ile beraber çekiliş etkinlikleri de düzenleyen Evilbane, oyuncularına çeşitli ödüller dağıtıyor.

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi Yeni Güncelleme Geliyor

Evilbane’de; Hikaye Sezon 2 , Bölüm 10 ile beraber sona ererken, oyuna eklenen Keskin Nişancı Kolyesi ekipmanı Savunma Delme isimli özelliğiyle rakibin karşısında avantaj sağlıyor. Epik, Efsanevi ve Destansı olmak üzere üç alt seviyeye ayrılan Savunma Delme, rakibin zırhını delip savunma yeteneklerine zarar veriyor.

Karakter seviyesinin 40’tan 45’e yükseldiği Evilbane’in yeni güncellemesinde, oyuncuların her karakteri için iki taneye kadar Aksesuar kullanmasını sağlayacak ek bir Aksesuar slotu bulunuyor.

Yeni güncelleme ile beraber çeşitli çekiliş etkinlikleri de düzenleyen Evilbane, giriş yaptıktan sonra belli bir süre zarfında oyunda kalan oyuncularına hem üç katı TP hem de iki katı altın hediye ediyor.

Evilbane, ayrıca 18 Eylül’e kadar promosyon yoluyla Efsanevi Aksesuar kazanan oyunculara 500.000 altın verirken, etkinlik süresince harcanan altın miktarına göre de Epik Büyülü Silah hediye ediyor. Bununla beraber, Lonca savaşı sırasında Nadir Aksesuar TP Küresi de oyunda yer alıyor.

21 Eylül’e kadar açık olacak olan Güz Dolunay Etkinliği’nde ise, 24 saat içerisinde tüm görevleri yerine getirip ödül alan ve bir dolunay tamamlayan oyunculara özel ödüller sunulacak. Dolunay ödülünü 10 kere üst üste kazanabilen Evilbane oyuncuları, ek ödüllere de sahip olacak.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store: http://buff.ac/4cIu

Google Play: http://buff.ac/4cIv

Oyunla ilgili daha fazla bilgi edinmek için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.