blank

Evolve Bu Hafta Sonu İçin Ücretsiz Olacak

Evolve’un piyasaya sürülmesinin üzerinden yarım sene geçmiş durumda ve çıkışında büyük bir ilgi toplamayı başarmış olsa da oyuncu sayısını günden güne kaybeden yapım zor zamanlar yaşıyor.

2K ise bu durumun önüne geçebilmek adına, ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenlemeye karar vermiş durumda. Bu hafta sonu Evolve, PC ve Xbox One platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilir bir hale gelecek.

1 v 4 oyun mantığında ilerleyen yapımda, bir kişi canavarı kontrol ederken diğer dört oyuncu ise bu canavarı durdurmaya çalışıyor. Canavar tüm avcıları ortadan kaldırır, ölür ya da son seviyeye ulaşıp güç ünitesini patlatırsa oyun tamamlanıyor. İlk etapta oldukça eğlenceli olsa da bir süre sonra sürekli aynı şeyleri yapmak oyuncuların canını ciddi anlamda sıkmıştı ve daha sonrasında Evolve için durumlar pekte iyi gitmemeye başlamıştı. Bakalım bu ücretsiz hafta sonu etkinliğiyle birlikte 2K istediği başarıya ulaşabilecek mi? Son olarak yapım için paylaşılan “Ücretsiz Hafta Sonu” videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Evolve – Ücretsiz Hafta Sonu