blank

Evolve Stage 2 Oyuncu Sayısı Uçtu

Evolve Stage 2 Oyuncu Sayısı Uçtu

Turtle Rock Studios şirketi oyunlarını ücretsiz hale getirdikten sonra müthiş bir ivme yakaladı.

Arka arkaya yaptıkları politik ve strateji hatalardan geri dönen ve bu dönüşü tamamen oyunu bedava etmekte bulan yapımcılar, gidişattan epey memnunlar. Çünkü Evolve Stage 2 Oyuncu Sayısı ücretsiz versiyonun çıkışından sonra, 3630% oranında arttı. Evolve Stage 2 oyuncu sayısı ücretsiz olmadan önce 2000 ile 3000 arasında iken, ücretsiz olduktan sonra 368000 rakamlarını gördü.


evolve-stage-2-oyuncu-sayisi

Evolve Stage 2 Oyuncu Sayısı


Yapımcılar oyun ile ilgili şöyle bir söz verdi ve sözlerini kesinlikle yerine getireceklerinden oyuncuların emin olmasını istedi. “Evolve Stage 2 ile birlikte oyuncuların ilgisini müthiş duygular ile karşılıyoruz. Oyunumuzu oynayan herkese teşekkür ediyoruz. Oyunun ücretsiz versiyonuna sürekli yenilikler ekleyeceğiz. Oyunu daha iyi hale getirmek için çalışacağız Yenilikleri devamlı hale getireceğiz ve oyuncu topluluğumuz ile olan bağlarımızı güçlendireceğiz. Oyuncular ile daha iyi iletişim kurabilmek için sosyal medya hesaplarımızı, internet sitemizi ve topluluk forumlarımızı da geliştireceğiz. 4 yıldır Evolve ile yaşıyoruz ve nefes alıyoruz. Evolve için yapılan tüm güncellemeler ve yenilikler ücretsiz versiyon içinde tamamen yapılacak ve eksiksiz şekilde oyunculara sunulacak.” dedi. Görünen o ki resmi ağızlardan da oyuna desteklerin sürekli olacak kesinlikle süreceği ve oyuncuların yapımcılara geri dönüşlerinin çok önem arz ettiği. Hal böyle olunca tabi ki oyuncu sayısı da artış gösterecektir.

Evolve Stage 2 Oyuncu Sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Yapımcılar yanlış DLC politikalarını geçmişte bırakıp, oyuncular ile çok daha güçlü bağ kurmak istemeleri oyuncularında hoşuna gitmiş ki iletişimler çok güçlü. Yapımcılar Evolve Stage 2 Oyuncu Sayısı artması için ellerinden geleni yapacaklarının açık net sözünü vermişler. Günler bizlere oyun ile ilgili yeni gelişmeleri getirecektir takipte kalın…