blank

Evolve Stage 2 Ücretsiz Olarak Çıktı

Evolve Stage 2 Ücretsiz Olarak Çıktı

Evolve daha öncesinde ücretli olarak oyun dünyasına farklı bir perspektif ile giriş yapmıştı ve binlerce oyuncu tarafından satın alınarak oynanmıştı. Fakat yapımcıların DLC politikası oyuncuların hiç hoşuna gitmemiş ve binlerce oyuncunun oyunu bırakmasına sebep olmuştu. Oyuncular yapımcılara cezayı anında tepkileri ile kesmiş ve onları şaşkına uğratmışlardı. Aylarca çok az bir oyuncu kitlesi ile sınırlı kalan oyun tekrardan yükselişe geçti. Şimdi ise yaşadığı büyük düşüşten kurtulmanın yolunu, yapımcılar oyunu bedava yapmada buldu.

Evolve Stage 2 ücretsiz versiyonu, bağımlılık yaratan 4v1 oynanışı ile, yeni nesil ücretsiz çok oyunculu nişancı oyunudur. Oyuncu tarafından kontrol edilen bir canavarın, dört tane benzersiz şekilde yetenekli avcıyı zekası ile alt edip onlardan kaçması gerekir. Canavar olan kişi evrim geçirerek sürekli bir gelişim sürecine girmektedir. Oyun içi kendisine düşen görevleri yaptıkça, yaratık olarak oynayan oyuncu çok daha güçlü hale gelmektedir.


Evolve Stage 2 Ücretsiz

evolve-stage-2-ucretsiz-indir


Oyun şuan Steam’de en çok oynanan oyunlar arasına direk giriş yaptı. Evolve Stage 2 ücretsiz olmasından sonra oyunun Steam’de en çok oynanan 20 oyun arasına girdiği ve an itibari ile 8. sıraya yükseldiği açıklandı. Oyuncu sayısına baktığımızda ise 50.000 kişinin oyunu oynadığını görüyoruz. Tabi bu gidişatın ne kadar süreceği meçhul.

Evolve Stage 2 Ücretsiz Özellikler

 • Stage 2:

  Gelişmiş eşleştirme, tüm karakterlerde iyileştirmeler, haritalarda görsel geliştirmeler, optimize edilmiş performans ve geliştirilmiş oyuncu deneyimi dahil olmak üzere geniş kapsamlı iyileştirmeler yaptık. Bu, ücretsiz ancak çok daha iyi bir oyun.

 • 4v1:

  Üç arkadaşınızla birlikte bir canavarı avlayın veya sürekli gelişen bir yaratık olarak aşağılık insanları takip edin. Hangi tarafı seçerseniz seçin, güçlü silahlara ve dengeli, rekabetçi bir oynanış sunan yeteneklere erişiminiz olur.

 • Birlikte Avlanın veya Yalnız Ölün:

  Oynama tarzınıza uyan bir avcı seçin. Tuzakçı, Destek, Saldırı Elemanı veya Sıhhiye olarak oynamanız fark etmez. Her rol çok önemlidir ve canavarla karşılaşmadan sağ çıkmak için ekip çalışması çok önemlidir.

 • Av Canavarı:

  Canavar, yani yalnız predatör olarak patron mücadelesi sizsiniz. Yıkım yaratmak, insanları öldürmek ve dominant türün siz olduğunuzu kanıtlamak için vahşi yeteneklerinizi ve hayvansı hislerinizi kullanın.

 • Vahşi Gezegen:

  Shear gezegeninde ne bitkiler ne de hayvanlar dost canlısı değil. Doğal tehlikelerin kurbanı olun veya bunları stratejik bir biçimde avınıza karşı kullanın.

 • Karakter Özelleştirme:

  Favori sınıfınızın yeni yükseltmelerinin, görünümlerinin ve özelliklerinin kilidini açmak için seviye atlayın: avcı veya canavar. Liderlik tablosunda kötü şöhretinizi kazanın ve en iyi predatör olun.


Evolve Stage 2 Ücretsiz


Evolve Stage 2 Çıkış Fragmanı