blank

Evolve Stage 2 Yeni Karakter Electro Griffin

Evolve Stage 2 Yeni Karakter Electro Griffin

Evolve Stage 2 ile birlikte Turtle Rock Studios artık derin bir nefes aldı. Mükemmel bir oyunu ortaya koyan ekip çok büyük hatalara neden olan DLC paketleri, oyun içi satışlar vs. gibi nedenlerden dolayı müthiş bir kitle kaybetmişti.

Evolve Stage 2 Yeni Karakter

Evolve Stage 2 Yeni Karakter Electro Griffin

 

Bunu düzeltmenin en iyi yolunu yapımcılar oyunu “Ücretsiz” hale getirmek olduğunu düşünerek 2 hafta önce oyunu tamamen ücretsiz yaptılar. Evolve Stage 2 yeni karakter ile desteklenmeye devam ediyor. Yapımcılar oyunlarına sürekli güncellemeler ve yenilikler geleceğinin sözünü verdi. Verdikleri gibi de yapmaya devam ediyorlar. Henüz daha iki hafta önce ücretsiz olan Evolve Stage 2 yeni karakter çıkarmaya başladı bile. İlerde muhtemel hızlı hızlı yeni harita ve yeni güncellemeler de devam edecektir. Bir anda binlerce oyuncu tarafından tekrardan oynanmaya başlayan ve zaman zaman Steam platformunda en çok oynanan oyunlar arasında ilk 5’e giriyor çıkıyor. Günlük ortalama 50 bin oyuncu sürekli olarak aktif olarak oyunda bulunuyor.

Durumda bir haylı memnun gözüken Turtle Rock Studios, Evolve Stage 2 oyunlarını geliştirmek ve yeni oyuncuların da ilgisini çekmek için hızlıca seri bir şekilde çalışıyor. Dün yayımlanan güncelleme ile Electro Griffin isimli yeni bir karaktere kavuşan Evolve Stage 2’nin güncelleme fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Evolve Stage 2 Yeni Karakter Electro Griffin