blank

Eylül Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Eylül Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Her ay düzenli olarak PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için PlayStation Plus üyelerine ücretsiz oyunlar sunan Sony, PlayStation Blog üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte Eylül ayında vereceği ücretsiz oyunlar belli oldu.

PlayStation Plus, konsol kullanıcılarını bir araya toplayan ücretli üyeliğe sahip bir sistem. 1 ay, 3 ay veya 1 senelik ödeme seçeneklerinden birini seçip ödemenizi gerçekleştirdikten sonra üyeliğinizi alarak, Sony’nin sizlere sağladığı ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz. Bu ayrıcalıklardan en önemlisi de her ay verilen ücretsiz oyunlar. PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için her ay ücretsiz olarak verilen oyunlar sayesinde yeni çıkmış ancak alıp deneyemediğiniz oyunları deneyimleme şansına erişmiş oluyorsunuz.

Eylül Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

Eylül Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

 

Bu ay PlayStation Plus üyelerine verilen oyunlar arasından 3 oyun dikkat çekiyor. Bunlardan ilki aksiyon ve macerayı bir kenara bırakıp sakinleştirici ve bir o kadar sanatsal bir oyun arayanlar için biçilmiş kaftan olan Journey. Bir diğeri ise her serisinde bizi benzersiz maceralara sürükleyen Prince of Persia: The Forgotten Sands. Son dikkat çeken oyun ise Dark Souls serisine benzeyen yapıdaki RPG oyunu olan Lords of the Fallen.

Fazla uzatmadan, işte Eylül Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları ;

  • Lords of the Fallen, PS4
  • Journey, PS4, PS3
  • Prince of Persia: The Forgotten Sands, PS3
  • Datura, PS3
  • Badland, PS Vita, PS4, PS3
  • Amnesia: Memories, PS Vita