blank

Fallout 4 En İyisi İçin Hazırlanıyor !

E3 2015‘de muhteşem bir tanıtım ile duyuruluan Fallout 4 için ilk yayımlanan fragman ile grafik konusunda çok eleştiri almıştı. Yapım Pete Hines, Gamesradar’a bugün yaptığı açıklamada eleştirilere cevap verme şansı buldu. Pete Hines’in yaptığı açıklamada şunları söyledi:

?Görsel olarak elimizden geleni yapıyoruz, ama bunu yaparken amacımızın en güzel gözüken oyunu yapmak olmadığının farkındayız. Fallout 4?ün en gerçekçi gözüken oyun RPG olmak gibi bir iddiası yok. Bu hiçbir zaman bizim ana amacımız olmadı. Bizim yapmak istediğimiz devasa ve interaktif bir dünya yaratmak ve bu dünyada istediğiniz kişiyle konuşmanızı, kendi yolunuzu seçmenizi ve çevreniz bulunan her objenin gerçek bir obje olduğunu fark etmenizi sağlamak. Fallout 4?te göreceğiniz herşey gerçek olacak. Oyunda bir odaya girdiğiniz etrafınızda sahte şeyler görmeyeceksiniz. Gördüğünüz her ekipman, gerçek bir ekipman olacak. Eğer odanın içerisine el bombası koyarsanız, patladığında her şeyin darmaduman olacağını göreceksiniz. Daha sonra orada bir ekipman arıyorsanız, daireler çizmek zorunda kalacaksınız,?

Fallout 4, yer ile bağlılığı olmayan birçok neyseyi barındıracak. Skyrim‘de de benzerini gördüğümüz sistemi, Fallout 4’de de görmeyi düşünüyoruz. Grafik konusundan daha çok önem verilen bir diğer konu ise fizik. Fizik konusunda ki gelişmeler oyuncuları mutlu edecek derecede. Fallout 4 son açıklamalara göre 10 Kasım tarihinde PC, Xbox One ve PS 4 için piyasaya sunulacak.