blank

Fallout 4 Heyecanı Kinguin’i Sardı

E3’te açıklandığı günden beri oyuncuların en çok beklediği oyunların başında gelen Fallout 4, Kinguin’de ön siparişe açıldı.

Dünyanın önde gelen dijital oyun dağıtım platformlarından biri olan Kinguin, 18 yıllık olağanüstü oyun serisinin dördüncü oyunu Fallout 4’ün sitelerinde ön siparişte olduğunu duyurdu.

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve açık dünya temellerine dayanan bu post-apokaliptik RPG’de oyuncular, nükleer savaş sonrası Vault 111’den sağ kalarak çıkmayı başaran yegâne insan olarak hayatta kalma mücadelesi verecekler. Yapılan her seçimin oyun diyarı Wasteland’in kaderini belirleyeceği, yüzlerce lokasyon, karakter ve görev içeren Fallout 4’te oyuncuların yapabilecekleri adeta sınırsız. Harikulade sanat yönetimi, göz dolduran karakter yaratma seçenekleri ve her yönüyle oyunun kararlarınıza göre şekillenmesi, Fallout 4’ü cazip kılan etmenlerden sadece birkaçı.

Fallout-4-Heyecanı-Kinguin'i-Sardı-2

Ön siparişe açılmasıyla birlikte Türkiye’den yüklü miktarda talep gördüklerini belirten Kinguin yetkilileri, bu durumdan duydukları memnuniyeti belirtiyor ve yakında yeni sürprizlerle oyuncuların karşısında olacaklarının müjdesini veriyorlar. Internet üzerinde yer alan web sitelerinin güvenliklerini bizzat kullanıcıların oyladığı ve deneyimlerini paylaştığı Danimarka menşeli Trustpilot’ta notu bugün itibariyle 9.4 olan Kinguin üzerinden siz de gönül rahatlığı ile Fallout 4 kopyanızı cazip fiyatlarla alabilirsiniz.

kinguin

Fallout 4’ün nefes kesen dünyasına adım atmak için hemen http://www.kinguin.net/category/20926/fallout-4-pre-order-steam-cd-key/ adresine gidin ve bir klasik olmaya aday görünen bu oyunu ilk oynayanlardan biri olma fırsatını kaçırmayın.

Kinguin Hakkında

Kinguin’in hedefi, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların yenilikçi bir platform üzerinden cazip fiyatlarla oyun alışverişi yapabilmelerini sağlamaktır. 2013’teki açılışından bu yana Kinguin, 2 milyonun üzerinde sadık kullanıcısıyla Steam, Origin ve Battle.net gibi platformlar karşısındaki en güçlü alternatiflerden biri olmayı başarmıştır. Kullanıcı memnuniyetini maksimumda tutabilmek adına geliştirilen “Kullanıcı Koruma Programı”, 30 gün içerisinde paranızı geri alma garantisini sunmaktadır. Bunun yanı sıra sitedeki LiveChat seçeneği sayesinde, oluşabilecek tüm sorunlara anında cevap alabilmenizi sağlayan bir Destek Sistemi mevcuttur.

Kinguin aynı zamanda Child’s Play Foundation ile birlikte düzenlediği Kinguin For Charity turnuvaları gibi yardım organizasyonlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir.

Resmi Web Sitesi

http://www.kinguin.net/