blank

Fallout 4 İnşa ve Craft Sistemi Detayları

Fallout 4 ile Bethesda oyuncuların beklentilerini aşacak !

E3 2015 Bethesda konferansıyla başladı. Bethesda konferansı ile ilgili bilgileri bu haberimizde yayınladık.

Bethesda’nın en merak edilen oyunu Fallout 4 detaylandırıldı. Hemde öyle detaylar açıklandı ki adeta ağzımız açık kaldı diyebiliriz.

Fallout serisi oyunları yıllardır oynuyor ve oyunun geniş içerikleri oyuncuları herzaman memnun ediyordu. Ancak bu sefer açıklanan yeni içeriklere ekstradan detaylı inşaa ve craft sistemi yer aldı.

Fallout 4 İnşa Sistemi

fallout-4-inşa-sistemi

Fallout 4 ile artık oyuncular kendi baselerini oluşturabilecek. Tasarımda neredeyse sınırsız özgürlük veren Fallout 4 bu konuya Sims oyunları ciddiyetinde yaklaşmış. Etraftan topladığınız parçalarla kendi evinizi , sığınağınızı inşaa edebilir ve dekore edebilirsiniz.

Dekorasyon dediysek ciddi bir dekorasyondan bahsediyoruz. Evinizin odalarını , koltuklarını , küçük biblolarını , tablolar ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her dekorasyon öğesini kullanabileceksiniz.

fallout-4-dekorasyon

Evini tamam , dekorasyonda tamam peki ya enerji ve savunma sistemi? Fallout 4 bunuda atlamadan bizlere sunuyor.

Fallout 4 savunma sistemi ve enerji sistemi ile adeta bir tower defense oyunu oynuyormuşcasına savunma sistemleri yerleştirebileceksiniz. Ayrıca savunma sistemi okadar güzel detaylandırılmış ki gerekli enerjiyi savunma mekanizmalarınıza kablolar ile bağlamanız gerekiyor.

fallout-4-savunma-sistemi

Birbirinden farklı savunma sistemleri Fallout 4 ile oyuncularla buluşacak. Turretler , özel tuzaklar , barikatlar gibi oyuncuların yapılarını korumak için bir çok farklı savunma sistemi oyunda yer alıcak.


 

Fallout 4 Craft Sistemi

fallout-4-silah-modifikasyonları

Fallout 4 craft sistemi diğer oyunları kıskandıracak cinsten.

Örneğin 50 standart silahı 700 farklı modifikasyon ile çok amaçlı silahlar elde edebileceksiniz. Fallout 4 detaylı craft sistemi sayesinde oyuncular tamamen kendilerine özgü silahlar oluşturabilecekler. Seçenekler okadar fazla olucak ki karar vermek tamamen sizin hayal gücünüze kalıcak…

fallout-4-craft-sistemi

 

Bu kadar detaylı craft sistemi olurda efsane zırhınızda olmazmı …

Fallout 4’te zırhınızı kendinize göre modifiye edebileceksiniz. Zırhınızın farklı parçalarını ayrı ayrı modifikasyonlarla özelleştirebileceksiniz.

fallout-4-zırh-modifiye


 

Fallout 4 İnşa ve Craft Sistemi Videosu


Fallout 4 Çıkış Tarihi

Fallout 4 çıkış tarihi 10 Kasım olarak belirlendi. Oyun PC, Xbox One ve PS4 için yayımlanacak.

Fallout 4 fiyatı ise 180 TL olacak. Steam’de ön sipariş verebileceğiniz Fallout 4 ön sipariş sayfası yayınlandı. Sayfayı görmek için tıklayınız.