blank

Fallout 4 Oyun İçi Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Kısa bir süre sonra piyasadaki yerini alacak olan Fallout 4 için oyuncular gerçekten çok heyecanlı. Bugün ise bu heyecanı biraz daha tetikleyecek bir sızıntı yaşandı ve yapıma ait oynanış ekran görüntüleri internete yayıldı.

Bethesda tarafından geliştirilen ve gelmiş geçmiş en başarılı RPG oyunlarının arasına çoktan adını yazdırmış olan Fallout serisinin yeni oyunu bizlere devasa bir oyun haritası, oldukça uzun bir oynanış süresi ve etkileyici bir hikaye vaad ediyor.

Bugün ise yapımın başlangıç bölümlerinden pek çok ekran görüntüsü internet alemini çalkalamayı başardı. Bu görüntüler her ne kadar serinin hayranları tarafından büyü ilgi görmüş olsa da yapımın sunduğu görselliğin oldukça eskimiş olduğu ilk dikkatimizi çeken nokta oldu. Bethesda görsellik konusunda maalesef ki günümüz oyun teknolojisinin oldukça gerisinde kalmış gibi görünüyor. Umuyoruz ki yapımın bize sunacağı kaliteli oynanış ve hikaye görsel zayıflığı göz ardı etmemizi sağlayacaktır.

Yapım için internet alemine sızdırılan ekran görüntülerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Fallout 4 Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Fallout 4?ün çıkış tarihi 10 Kasım olarak belirlendi. Ayrıca yapım, PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte.