blank

Fallout 4 Yükleme Ekranı Olmayacak !

Bethesda tarafından geliştirilen Fallout serisinin 4. Oyunu Fallout 4 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Fallout 4 yönetmeni Todd Howard, Digital Spy‘de verdiği röportaj ile Fallout 4’de yükleme ekranının olmayacağını belirtti.

Todd Howard ”Oyunun haritası ne kadar büyük olacak” sorusuna böyle cevap verdi:

Bizim önceki gönderilerimize bakarsanız bu türün böyle olduğunu anlarsınız bunun için çok fazla yapılan bir şey yok. Skyrim tek bir alana sahip olmasına rağmen dağlar çok alan kaplıyor. Bu aslında oyunun bir yeri değil yani gezebileceğiniz oynayabileceğiniz bir yer değil. Etrafından gitmek zorundasınız ve bu yüzden burası oyunun oynanabilir alanının içine girmiyor. Gerçekte şehir içi çok yoğun ve fallout 3 gibi hiç bir yükleme yok bundan dolayı bu gerçekten çok dolu ve yoğun uzun binalar, içlerine girilebilen yapılar ve dolaşabileceğiniz girip çıkabileceğiniz bir çok alan. Dolayısıyla istediğiniz yerde rahatça gezebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Eğer skyrim oynadıysanız, bileceğiniz üzere bundan bir kat daha büyük diyemeyiz bu yüzden Fallout 4 ile haritaları hemen hemen aynı boyutta.

Todd Howard, böylece oyunun geçeceği harita olan Boston’ın The Elder Scrolls 5: Skyrim‘in haritası gibi büyük olacağını ve oyunda yükleme ekranın olmayacağını dile getirdi.

Fallout 4 çıkış tarihi 10 Kasım 2015 olarak belirlendi. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.