blank

Farming Simulator 17 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

Farming Simulator 17 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

Focus Home Interactive tarafından dağıtılan oyuncuların içindeki çiftçiyi ortaya çıkaran oyun Farming Simulator 17 çıkış tarihi açıklandı birde oynanış videosu paylaşıldı.

Kendine has bir hayran kitlesi bulunan seri Farming Simulator bu sene Farming Simulator 17 ile tekrar karşımıza çıkacak. Tabi ki simülasyon sevenlere hatta özellikle çiftçilik yapmak isteyen her oyuncuya yine müthiş anlar yaşatacak. Keyifle oynanacak olan bir oyun için günler çokta kalmadı bile.

Oyun içerisinde bulunacak yeni ekinleri, yeni aletleri, yeni markaları da bizlere gösteren fragmandan sonra alıyoruz ki Farming Simulator 17 hayranlarını memnun edecek gibi gözüküyor. Farming Simulator 17’de 70 farklı markadan 200 araç bulunacak. Farming Simulator 17 ile modern bir çiftçinin rolüne bürüneceğiz. Hayvancılıktan, farklı bitkilere bir çok şeyi yapabileceğimiz açık bir dünya düşünün.

Farming Simulator 17 Çıkış Tarihi

Bu kez Farming Simulator 17 diğer eski oyunlarından çok daha farklı olarak geliştirildi. Temel olarak tabi ki aynı fakat geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş o kadar çok şey var ki sayarak bitmiyor. Kocaman 2 büyük haritada çiftçiliğin tadını çıkarmaya hazır olun. Yapımcılar Farming Simulator 17 çıkış tarihi içinde kesin konuştular. Farming Simulator 17 çıkış tarihi erteleme ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsa ki umarız yaşamaz çok yakın.

Farming Simulator 17 çıkış tarihi 25 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. PC platformu için satışa sunulacak.

Farming Simulator 17 Oynanış Videosu