blank

Fenerbahçe Basketbol Takımı NBA 2K17 Oynadı

Fenerbahçe Basketbol Takımı NBA 2K17 Oynadı

Fenerbahçe erkek basketbol takımı oyuncuları ve teknik heyeti Euroleague ve Bastekbol Süper Ligi tarafından düzenlenen Medya günü etkinliğine katıldı. Oyuncuların formalarının tanıtıldığı ve spor basınıyla çeşitli röportajların yapıldığı Medya gününde,  çekimler arasında tüm oyuncular NBA 2K17 oynayıp karşılıklı maç yaparak keyifli vakit geçirdiler.

NBA 2K16’nın rekor kıran lansmanının ardından NBA 2K serisi, NBA 2K17 ile en gerçekçi spor video oyunu olma iddiasını desteklemeye devam ediyor. Bu seride NBA 2K17, oyunu yeni seviyelere taşıyor ve video oyunu ve gerçeklik arasındaki çizgiyi belirsizleştirmeye devam ediyor.

Rakibi olmayan, oynanışı ve grafikleri ile NBA tutkunlarının her yıl merakla beklediği NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K17 çıkışı ile birlikte binlerce oyuncu tarafından oynandı ve artarak oynanmaya devam ediyor. Oyun basını ise oyuna çok yüksek puanları veriyorlar. NBA 2K17 müthiş yapısı ile gerçek basketbolcularında favorisi. Fenerbahçe Basketbol Takımı NBA 2K17 Oynadı fotoğrafları ise aşağıdan görebilirsiniz;

Fenerbahçe Basketbol Takımı NBA 2K17 Fotoğraflar