blank

FIFA 16 Kariyer Modu Videosu Yayınlandı

EA Sports’un, FIFA 16’nın çıkış tarihini açıklamasından bu yana arttırılmış özelleştirme seçenekleri ile ana sayfa menüsü, organik bir oynanış, oyun tarihinde ilk kez bayan oyuncular gibi bir çok haber internette yerini almıştı.

Yeni paylaşılan videoda EA Sports, oyunun Kariyer Modu içeriğine yaptıkları geliştirmeleri duyurdu. En somut değişiklikler, hem koçun hem de oyuncunun oyun deneyimlerini arttırmaya odaklanmış iki temel özellik üzerinde.

İlk özelliğimiz, taktikler denememize, yedek oyuncularımızı test etmemize ve eğitime normal sezondan önce başlamamıza olanak sağlıyor. Bu sezon öncesinden elde edilen herhangi bir ikramiye, otomatik olarak transfer bütçenize geçiyor.

İkinci özelliğimiz daha detaylı ve daha gerçekçi bir oyuncu eğitim sistemi. Beş oyuncuya kadar, haftalık eğitimleri idare edebilirsiniz – tabi ki buna pas verme gibi özellikleri geliştirme de dahil. Oyuncu modu bölümünde, birden çok pratik sezonu boyunca tek bir oyuncu üzerine odaklanabilme ve bu oyuncunun gerçek zamanlı ilerleyişini değerlendirebilme imkanına sahipsiniz.

Fifa 16?nın çıkış tarihi PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS, PS Vita, Wii platformları için 25 Eylül olarak belirlendi.

FIFA 16 Kariyer Modu Videosu