blank

FIFA 17 Demo Çıkış Tarihi Kesinleşti

Fifa 17 Demo Çıkış Tarihi Kesinleşti

KONAMI PES 2017’nin demosunu yayınlayalı günler geçmesinin ardından EA ekibinden halen FIFA 17’nin demosunun ne zaman çıkacağı ile ilgili detay paylaşılmıyordu. Halen daha FIFA 17’nin demosu ne zaman çıkacak diye sorduğumuz şu zamanlarda oyunun baş yapımcısı Gareth Reeder ile yapılan röportaj sonucunda FIFA 17 demo çıkış tarihi netleşmiş oldu.

Henüz çıkış yapacağı platformlar hakkında net bir açıklama yapılmış değil fakat önceki senelerde olduğu gibi demonun tüm platformlara geleceğini tahmin ediyoruz. Gamereactor editörü Bengt Lemne’nin, oyunun baş yapımcısı Gareth Reeder ile gerçekleştirdiği röportajda, Reeder’e yönelttiği “Demonun çıkış tarihi hakkında bir bilgi verecek misiniz?” sorusu üzerine Reeder “13 Eylül” tarihini verdi. Gareth Reeder ayrıca demodaki içerikler hakkında yöneltilen soruya ise net bir bilgi vermemeyi tercih etti.

Fifa 17 Demo Çıkış Tarihi

 

Şimdilik FIFA 17’nin demosunun içeriği hakkında net bir açıklama halen yok fakat Gamescom’daki FIFA 17 demosunda bulunan içerikler şu şekildeydi;

  • Takımlar: Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Olympique Lyonnais, Paris Saint-Germain, Seattle Sounders, Tigres UANL, FC Bayern Monaco, Gamba Osaka, Inter, Juventus
  • Stadyumlar: Stamford Bridge, Suita City Football Stadium, Centuitylink Field

Bu açıklamalar sonucunda tekrarlayalım. FIFA 17 demosu 13 Eylül’de oyunculara sunulacak. Oyunun full sürümü ise 29 Eylül’de raflardaki yerini alacak.