blank

FIFA 17 Demo Çıkış Tarihi

FIFA 17 Demo Çıkış Tarihi

Futbol oyun tutkunlarının merakla beklediği FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 17 demonun 2 ay içerisinde çıkması bekleniyor.

PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarına gelecek olan demonun 12-13-14 Eylül 2016 tarihleri arasında oyunculara sunulması planlanılıyor. Şimdilik bu tarihler EA tarafından resmi olarak açıklanmadı. FIFA 17’nin asıl çıkış tarihinin ABD’de 27 Eylül, diğer ülkelerde 29 Eylül olduğunu da hatırlatalım.

Ayrıca bu yıl benzersiz bir oynanışı bizlere sunacak olan “The Journey” – “Yolculuk” isimli modu da demo’da deneyimleyebileceğiz. Oyunculara demoda bu modu test etme imkanı vereceğini açıklayan EA, bazı özellikleri kısıtladıklarını da belirtti.

6 Haziran 2016’da ön siparişe açılan FIFA 17, Xbox One ve PS4 için 330 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Standard versiyonun fiyatı ise 269 TL civarlarında seyrediyor.

 

FIFA 17 DEMO RESMİ ÇIKIŞ TARİHİ HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ >


fifa 17 demo çıkış tarihi


Peki demoda neler bulunacak?


PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarına geliştirilmekte olan FIFA 17’nin demosunda aşağıdaki takımlar, modlar ve stadyumlar bulunacak.

FIFA 17 Demo Oyun Ayarları
Maç Süresi: 4 – 4 Dk
Zorluk Seviyesi: Professional – World Class
Mevsim: Sonbahar – Kış
Hava Durumu: Açık – Yağmurlu
Zaman: Gündüz – Gece

FIFA 17 Demo Takımları
– Borussia Dortmund
– FC Barcelona
– FC Bayern München
– Inter
– Milan
– Juventus
– LA Galaxy
– Manchester City
– Manchester United
– PSG
– Real Madrid

FIFA 17 Demo Oyun Modları
– Kick-Off
– The Journey(Hikaye)
– FIFA Ultimate Team

FIFA 17 Demo Stadyumları
– Old Trafford
– Suita City