blank

FIFA 17 Gol Sevinçleri Videosu

FIFA 17 Gol Sevinçleri Videosu

Merakla ve büyük sabırsızlıkla beklenen yapımda yeni haberler var. FIFA 17 gol sevinçleri videosu yayınlandı.

81 adet gol sevinçlerini gösteren toplamda 5 dakika uzunluğu olan bir video paylaşıldı. Bu video da bazı futbolcuların kendilerine özgü gol sevinçlerini de görebiliyoruz. Tabi ki bu resmi bir video olmadığı için bunların dışında başka gol sevinçleri olabilme ihtimali de yüksek. Bu kez oyun motoru Frostbite olduğu için oyunun daha gerçekçi olacağını artık bütün herkes biliyor. Yapımcı EA Sports oyunla ilgili verdiği bütün bilgiler de ve oyuna eklenecek olan bir çok yeni sistemle ilgili de ara sıra bilgiler vermeye devam ediyor.

FIFA 17 Gol Sevinçleri Videosu

Daha öncesinde yayınlanmış olan resmi haberlerde de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Bunlar arasında sizler için hazırladığımız haberlerde FIFA 17 sistem gereksinimleri, FIFA 17 Demo çıkış tarihi ve yeni gelen tüm sistemler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

FIFA 17 çıkış tarihi ise 29 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirecek. FIFA 17 gol sevinçleri video ise aşağıda. Benny Mendes isimli youtube kanalı tarafından yayınlanan videoda toplamda 81 adet gol sevinçlerini görebiliyoruz.

FIFA 17 Gol Sevinçleri Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=SyeiMlH4kF4