blank

Fifa 17 Yolculuk Modu ve Diğer Yenilikler

Fifa 17 Yolculuk Modu

Fifa 17 detayları gelmeye devam ediyor. Oyuna yeni eklenecek olan modun adı “The Journey”. Fifa 17 Yolculuk Modu ile Fifa’da bir süredir yer alan basit kariyer modundan kurtulup geçen yıl Nba 2K16 ‘da gördüğümüz detaylı kariyer moduna geçiş yapacak. İngiltere Premiere Liginde en baştan başlayarak kendinizi geliştirecek transfer olacak goller atacak ve başarılar kazanacaksınız. Oyunda aileniz, menajeriniz, antrenörünüz ve taraftarlarla olan iletişimiz tamamen size bağlı olacak ve tüm hayatınızı etkileyecek.

Hikaye modu dışında oyunda bir çok yenilik var bunları da sizler için listeleyelim;

  • Duran toplar tamamen yenilendi. Kornerler, penaltılar, serbest vuruşlar tüm duran top organizasyonları ve kontrolleri yenilendi artık daha yaratıcı ve daha fazla varyasyon olacak.
  • Pending Pushback adı verilen yeni sistem sayesinde özellikle ikili mücadeleler daha detaylı olacak oyuncular bu mücadelelerde daha fazla ve etkili hamleler yapabilecek.
  • Yeni yapay zeka sayesinde boştaki oyuncular daha iyi koşular yapacak. Bu sayede daha iyi paslar atabileceksiniz ve daha farklı ataklar geliştirebileceksiniz.
  • Yeni yapay zeka sayesinde daha etkin, öğrenen anlık kararlar verebilen bir savunma sistemi olacak bu sayede savunma yapmak daha keyifli bir hale gelecek.
  • Hücumlarda daha iyi organizasyonlar yapabilecek ara paslarda daha çok seçeneğe sahip olacaksınız. Son vuruşlara da bir çok yenilik gelecek.

Fifa 17 Yolculuk Modu Tanıtım Videosu;