blank

FIFA 17 Hücum Teknolojisi

FIFA 17 Hücum Teknolojisi

Milyonların efsanesi FIFA serisinin son oyunu için FIFA 17 Hücum Teknolojisi videosu yayımlandı.

Bu kez forvetler hiç bir FIFA oyunlarında olmadığı kadar tehlikeli olacaklar. Oyunun yapımcıları her yeni oyunda yeni teknolojileri geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan FIFA 17?deki yeni serbest vuruşlar videosundan sonra (haberi hemen aşağıda görebilirsiniz) yeni bir video daha yayımlandı. EA Sports bu kez oyunlarına büyük teknolojiler getiriyor. Söz verdikleri gibi EA Sports daha spor gerçekçiliği üzerine yoğunlaşıyor.

Oyundaki yeni hücum seçeneklerini Manchester United?lı futbolcu Anthony Martial gibi bir yıldızın katılımıyla, gösterilen video serinin hayranlarını çok mutlu edecek.

Artık oyun tamamen gerçekçiliği artırma ve oyuncunun özgürlüğünü ve oyun kontrolünü oynayan kişiye bırakma derdinde. Serbest vuruşlarda istediğimiz yönden, istediğimiz şekilde gelip topa vurmak gibi bir serbestliği sunan FIFA 17, yeni tanıttığı sistemle bize, istediğimiz noktaya yerden ya da havadan vurma şansını verecek.


 

fifa-17-hucum-teknolojisi-yeni-atak-sistemi-forvet-bitiriciligi

FIFA 17 Hücum Teknolojisi Detaylar

FIFA 17 Hücum Teknolojisi yeni atak seçenekleri fırsatları artırmak ve kale önünde bitiriciliği daha da ön plana çıkarıyor. Artık son vuruşlar, bitirici vuruşlar çok daha fazla önem taşıyor. Yapımcılar Anthony Martial ile çalışarak ondan ilham aldıklarını vurguluyorlar. FIFA 17 Hücum Teknolojisi artık yerden sert vuruş tekniklerini oyunculara sunuyor. Artık her durumda topu yerden vurma imkanımız var. İstediğimiz köşeye yerden sert vuruşlar gerçekleştirmenin yanı sıra, vole atarken de kalecileri şaşırta bilme imkanımız var. Bunun dışında birde plase şut seçeneği de eklenmiş. Ayrıca forvetler artık yere doğru kafa vuruşu da yapabiliyorlar.

FIFA 17 Hücum Teknolojisi ile birlikte yeni fırsatlarda doğura biliyoruz. Artık adrese teslim paslar ile yeni gol fırsatları da doğurabiliriz. Dar alanda ara pas atışları ile artık çok daha büyük gol şansı yakalayacağız.


FIFA 17 Hücum Teknolojisi