blank

FIFA Mobile Ön Kayıtlar Başladı

FIFA Mobile Ön Kayıt Başladı

FIFA 17’nin çıkışını sabırsızlıkla beklediğimiz şu zamanlarda EA Sports cephesinden bizleri sevindirecek başka bir haberle karşılaştık. Mobil platformlara her sene bir FIFA oyunu çıkarmayı aksatmayan EA, şimdide yeni oyunları FIFA Mobile için ön kayıtları başlattı.

Önceki FIFA oyunlarına nazaran çok daha farklı bir oyun olacağa benzeyen FIFA Mobile için ön kayıtlar başladı. Daha çok EA Mobil oyunu olan NBA Live’a benzeyen yapımdan gelen ekran görüntülerini incelediğimizde oyunun Ultimate Team odaklı bir oyun olarak geleceğini anlayabiliyoruz. Bu da daha sonra mobile ayrı bir oyun olarak gelecek olan FIFA 17’nin önceki senelerdeki gibi Ultimate Team’a odaklı değilde Kariyer mod gibi modları içereceğini düşündüren cinsten.

 

fifa-mobile-on-kayitlar-basladi1

 

FIFA Mobile ile bildiğimiz FIFA oyunu birbirinden farklı projeler. Ayrı ayrı ekipler tarafından geliştirilen ve birbiri ile bağlantısı olmayan projeler. Bu oyun tamamen mobile özel olarak geliştirildi. Farklı herhangi bir platformla ilgisi olmayacak. FIFA Mobile açıklanan resmi bilgilere göre 30 adet lige sahip olacak. Bu 30 adet ligin içerisinde 700 küsür takım olacak ve bu takımlarında toplam futbolcu sayısı onbinleri buluyor. Yani gerçekten kapsamlı bir iş ortaya konmuş. Tıpkı diğer mobil oyunlarda olduğu gibi bu oyunda bizlere görevler sunacak, günlük görevleri yerine getirip ilerlememizi hızlandıracağız. FIFA Mobile android ön kayıt başladı ancak resmi olarak herhangi bir çıkış tarihi verilmedi. FIFA Mobile android ön kayıt için buradan kayıt olmanız gerekmekte. Şuan için sadece android sistemi için geçerli olan bir durum ancak kısa süre sonra iOs içinde yeni haberler gelecektir.