blank

FIFA 17 Yeni Videosu FC Bayern Fragmanı

FIFA 17 Yeni Videosu FC Bayern Fragmanı

EA Sports, Konami’nin Pes 2017 için Barcelona ile yaptığı anlaşma karşısında sessizliğini bozdu ve FIFA 17 Yeni Videosu FC Bayern Fragmanı yayınlandı.

Böylece EA Sports FC Bayern ile anlaşma yaptığını da duyurmuş oldu. PES 2017 böyle bir atakta bulununca doğal olarak FIFA 17 tarafı da cevap vermek zorunda kaldılar. İtalyan devi Juventus’un ardından, Alman tankı Bayern’le yapılan anlaşmayla birlikte elini büyük ölçüde güçlendirmiş gözüküyor.

FIFA 17 Yeni Videosu FC Bayern Fragmanı

Frostbite oyun motoru ile bu sene harikalar yapacak olan FIFA 17 müthiş derecede değişiklikler ile geliyor. Sizlere bunları ad resmi olarak duyurulan her değişikliği de anlatmıştık aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

FIFA 17 Yapılan Değişiklikler – Resmi çıkan haberler

FIFA 17 Yeni Videosu FC Bayern Fragmanı bizlere resmen bir nispetin kanıtı gibi göründü. Bu sene PES 2017 tarafından çok büyük sıkıntılar yaşanacak gibi. Artık yeni bir oyun motoru ve tamamen yep yeni bir FIFA 17 karşımıza çıkacak. Her şeyi değişmiş müthiş bir teknoloji ile desteklenen FIFA 17 bu sene PES 2017 Konami tarafının çok canını sıkabilir.

FIFA 17 Yeni Videosu FC Bayern