blank

Final Fantasy 14 3.1 Güncellemesi Detayları

Yapımcı ve yönetici Naoki Yoshida ve Topluluk Yöneticisi Toshio Murouchi 3.1 güncellemesi ile gelecek içerik detaylarını açıkladılar. Yeni güncelleme Final Fantasy XIV’e daha bir çok yenilik katacak gibi görünüyor.

Final Fantasy serisi hayranları, detayların açıklanması ile daha da sabırsızlanmaya başladılar. Bu güncelleme ile ana hikaye görevlerinin devamı ve yeni bir yan görev ekleniyor.

Ayrıca 24 kişilik yeni bir raid de bu güncelleme ile birlikte oyuna dahil olacak. World of Darkness ile aynı loot sistemini kullanacaklarını belirten yapımcılar, yeni bir ilkel savaşın da ekleneceğini ama detaylarının ileri bir tarihte açıklanacağını belirttiler. Bunlara ek olarak yeni bir silah sisteminin ekleneceği açıklandı, yeni silahların kesinlikle muhteşem görüneceğini de eklemeden geçemeyeceğiz.

GGGG

Bunların yanı sıra güncelleme ile gelecek yeniliklerden bazıları; yeni bir savaş mini oyun modu, oyun içinde yer alan Triple Triad isimli kart oyunu için yeni kartlar, özel ev sistemine ziyaretçi kontrolü eklentisi, mobilyaların ışığını kontrol edebilme özelliği.

Belki de en güzel haberi sona sakladık, Final Fantasy serisinin aşığı olup da Avrupa sunucuları Amerika’da olduğu için gecikme probleminden dolayı oyun kalitesi düşen oyun severlerin olduğunu biliyoruz. Müjde! Ekim ayında Avrupa sunucuları artık Avrupa’ya taşınacak. Bu taşıma işlemi 3 ile 5 gün arasında bir bakım zamanı gerektirecek.