blank

Final Fantasy XV İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Final Fantasy XV İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

 

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan sevilen seri oyunu Final Fantasy’nin yeni oyunu Final Fantasy XV için yeni oynanış videoları ve görseller paylaşılmaya devam ediyor. Yeni paylaşılan içeriklerle birlikte silahlardan savaş mekaniklerine kadar birçok özelliği görme fırsatı yaşıyoruz.

Daha önce Final Fantasy XIII olarak geliştirilen ve eski nesil konsollara çıkış yapacak olan oyun, daha sonra Square Enix tarafından değişikliğe giderek Final Fantasy XV olarak yeni nesil için geliştirilmeye başlanmıştı. Uzun bir süre oyun hakkında sessizliğe bürünmüş olan Square Enix, sonunda sessizliğini geçtiğimiz hafta bozmuş ve oyunun geliştirilme sürecinin bittiğini bildirmişti.

Final Fantasy XV İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Playstation 4 üzerinden alınan içerikle bizleri karşılayan Japon menşeili yayıncı 4Gamer, bizlere büyük bir titanla olan kapışmayı heyecanlı bir şekilde sunuyor. Enfes sahneler bulunan bölümde görsellik olarak yakalanılan başarı ne yazıkki oynanış olarak sunulamıyor. Savaş sırasında yapmanız gereken tek şey doğru zamanda tuşa basmak ve buda doğal olarak bir süre sonra sıkıyor. Arkadaşlarınızın da bu işe katılmasıyla birlikte iş normal boyutundan çıkıyor ve daha eğlenceli bir hal alıyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.