blank

Football Manager 2016 Çıkış Tarihi Açıklandı !

Futbol severlerin bir numaralı oyunlarından bir tanesi olan Football Manager, uzun bir süredir türünün tek örneği diyebiliriz.

Her sene gelen yeni oyunuyla seriye kattığı yeni içerikler ve düzenlemelerle zirveyi bir üst noktaya taşımayı mükemmel bir şekilde başaran serinin yeni oyunu için çıkış tarihi bugün verildi. PC ve Mac için geliştirilmekte olan Football Manager 2016, aynı zamanda tabletler için; Football Manager Touch ve Android – iOS içinse; Football Manager Mobile adıyla piyasaya sürülecek. Yapımın çıkış tarihi ise; 13 Kasım olarak belirlenmiş durumda!

Çıkış tarihinin dışında, yapıma eklenecek ve geliştirilecek olan bazı özelliklerde geliştirici firma tarafından bugün açıklandı. Bu yeniliklerden ilgi yapımda bulunacak olan “create-a-club” modu olacak gibi görünüyor. Bu modla birlikte oyunculara; kendi kulüplerini kurma şansı sunması beklenen yapım, serinin hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Ayrıca yine yeni oyunla birlikte; daha detaylı menajer kişiselleştirme seçenekleri, daha gerçekçi sakatlanmalar, daha gelişmiş bir yapay zeka transfer sistemi ve çok daha fazlası seriye eklenecek.

Football Manager 2016, PC, iOS ve mobil cihazlar için 13 Kasım tarihinde piyasadaki yerini alacak.