blank

Football Manager 2017 Beta Yayınlandı

Football Manager 2017 Beta Yayınlandı

 

Sports Interactive tarafından geliştirilen rakipsiz menajerlik oyunu Football Manager’in yeni oyunu Football Manager 2017 Beta yayınlandı. Kasım ayının ilk haftasına kadar beta sürecinde kalacak olan yapım, o tarihe kadar oyunu arkadaşlarınızla deneyimleme fırsatı sunuyor ama belirtelim, bu süre boyunca bol bol güncelleme alabilirsiniz.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Twitter üzerinden betasının yayınlanacağı belirtilen FM 2017, Miles Jacobson tarafından duyurulmuştu. Çarşamba itibariyle de Steam üzerinden betası yayınlanan Football Manager 2017, daha şimdiden çok olumlu yorumlar almaya başladı bile. Zaten birçok yeni özellikle bizlerin karşısına çıkan yapım, bu sene oyuncuları bayağı sevindirecek gibi duruyor.

Football Manager 2017 Beta

Yeni maç motorundan daha gerçekçi transfer penceresine kadar birçok yenilikle gelen oyun, bazı önemli etkenleri de oyuna eklemiş durumda. Tüm dünyayı etkileyen ve hala da etkilemeye devam eden Brexit ( Britain exit ) olayını oyuna da ekleyen yapımcı ekip, eğer gerçekte bu olay gerçekleşirse oyunda da büyük etkisini bizlere gösterecek. Menajer özelleştirmeyi daha da detaylandıran ekip, grafiksel olarak da bizlere birçok yenilik sunacak. Bunların dışında yüzlerce yeni özelliği de bünyesinde barındıran oyun, tam çıkışını gerçekleştirdiğinde bu seneki başarısını yaslanıp kutlayacak gibi duruyor. Zaten rakipsiz olan yapım, bu seneki oyunuyla birlikte daha da rakipsiz olmuş gibi duruyor.

4 Kasım tarihinde piyasaya tam çıkışını gerçekleştirecek Football Manager 2017 Beta’yı Steam üzerinden ön sipariş ile satın alabilirsiniz.