blank

Football Manager 2017 Çıkış Tarihi ve Detayları

Football Manager 2017 Çıkış Tarihi ve Detaylar

Futbol liglerinin yeni sezonlarına başladığı şu günlerde beklenen haber geldi. Football Manager 2017 çıkış tarihi ve ön sipariş detayları açıklandı.

Futbol menejerlik oyunlarında yılların değişmeyen bir numarası Football Manager 2017 bu yılda yeni oyun modları ve detaylar ile yerini korumaya devam edecek gibi gözüküyor. Football Manager 2017 4 Kasım 2017 tarihinde PC, MAC ve Linux sürümleri ile çıkış yapacak. Bu yıl PC sürümü ile birlikte Football Manager Touch yani Android ve iOS versiyonuda aynı gün çıkış yapacak. Oyunu ön sipariş ile alanlar çıkış tarihinden 2 hafta önce FM 2017 Beta sürümünü oynamaya başlayabilecekler.

FM 2017 PC sürümünü satın alan oyuncular FM 2017 Touch sürümüne ve “Transferler ve Taktikler” paketine ücretsiz sahip olacaklar. Ayrıca Sega bu yıl ön sipariş veren oyun severlere çeşitli hediyeler sunuyor.  Dijital sürüm veya kutulu FM 2017 ön sipariş veren oyuncular Football Manager Touch 2017 için “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovulma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi” içeriklerine ücretsiz sahip olacaklar ve “Mücadele” oyun moduna özel 3 yeni mücadeleye sahip olacaklar.

Football Manager 2017 PC sürümü 100 TL fiyatıyla Steam üzerinden ön siparişleri toplamaya başladı. Bir diğer yeni kampanya ise Steam üzerinden ön sipariş veren ve oyunu yıllardır oynayan oyuncuları ilgilendiriyor. Steam üzerinden daha önce aldığınız her Football Manager sürümü için %5 indirim kazanacaksınız toplamda %20 indirim kazanma şansınız var.

Şimdilik Football Manager 2017 Çıkış Tarihi ve ön sipariş detayları dışında bir bilgi yok ancak önümüzdeki hafta oyunla ilgili tüm detayların açıklanması bekleniyor. Bekleyelim ve görelim FM 2017 bizlere bu yıl ne gibi yenilikler getirecek?