blank

For Honor Çıkış Tarihi – E3 2016

For Honor Çıkış Tarihi – E3 2016

E3 2015 fuarında duyurulan For Honor, bu seneki Ubisoft konferansı ile ilgili en çok merak edilen oyunların arasında yer alıyordu. Bunun en büyük nedeni ise, belli başlı bilgiler haricinde, hakkında pek bir şey bilinmiyor olmasıydı. Yapımcılar ise oyuncuların aklına takılan bir çok sorunun cevabını vermek için konferansta For Honor için uzun bir süre ayırdı.

Ubisoft’un merakla beklenen bir diğer yapımı For Honor için yeni oynanış videoları yayınlandı. Geçtiğimiz E3 multiplayer modunun tanıtıldığı oyunda bu kez E3 2016 ile oyunun hikaye modunu görüyoruz. Fuar başlayana kadar sadece çoklu-oyuncu tabanlı bir oyun olarak bilinen oyunun, aslında bir de ana senaryosunun olduğu ortaya çıktı. For Honor oyununun ana senaryosu için seçim yapabileceğimiz üç farklı sınıf bulunuyor. Oynayış stilimize en yakın sınıfı seçtikten sonra, hikaye modunu istersek tek başımıza, istersek de arkadaşlarımızla kooperatif olarak başından sonuna kadar oynayabileceğiz. Böylelikle oyuna bir bilgi daha gelmiş oluyor ki CO-OP olarak 4 kişiye kadar arkadaşlarımız ile birlikte hikaye modlarını da bitirebileceğiz. Bunların dışında For Honor ile ilgili bir çok bilgiler daha verildi. Karakterlerimiz cinsiyet olarakta ikiye ayrılıyorlar. İstersek erkek istersek kadın karakter seçebiliyoruz. Ayrıca, seçeceğimiz sınıfın kendisine özgü silahları ve dövüş stili olacak. Karakterimizin dış görünüşünü de kendi isteğimize göre özelleştirebileceğiz.


For Honor Ekran Görüntüleri

For Honor Çıkış Tarihi


Yapımcılar birde “Art of Battle” adında bir kontrol sistemi tanıttılar. Bu sistem tamamen kullandığımız silahlarla ilgili olacak. Yani seçeceğimiz her silahın kendisine has kullanımı olacak. Bir balta ile kılıcın kullanım şekli hiçbir şekilde birbirine benzerlik göstermeyecek. Bu sayede, çok daha gerçekçi bir savaş deneyimini For Honor ile yaşamış olacağız. Yapımcılar For Honor çıkış tarihi vermeyi de unutmadılar. Tabi ki neredeyse geçen bir yılın ardından bununda açıklanması iyi oldu.

For Honor çıkış tarihi 14 Şubat 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Bu tarih Global olarak geçerli olduğunu da hatırlatalım. Yani Amerika ve Avrupa için çıkış tarihleri de aynı. Yayınlanan videoları ise aşağıdan izleyebilirsiniz.


For Honor Hikaye Sinematik Videosu


For Honor Viking Oynanış Videosu