blank

For Honor Kahraman Videoları Paylaşıldı

For Honor Kahraman Videoları Paylaşıldı

Ubisoft en çok beklenen oyunu ile ilgili yeni videolar paylaştı. For Honor kahraman videoları bizlere oyun içerisindeki 3 ayrı sınıfın oynanış videolarını gösteriyor.

İlk görüldüğü günden bu yana oyuncular tarafından ilgi ile karşılanan ve merakla beklenen oyun For Honor 3 farklı sınıfı bünyesinde barındırıyor. For Honor kahraman videoları da bu sınıfları gösteriyor. Bunlar Samuray Kensei, Şövalye Warden ve Viking Raider. Bu sınıflar oyun içerisinde birbirleri ile savaşan 3 farklı sınıf. Oyuncularda tabi ki senaryo dışında bu sınıfları oynayarak multiplayer üzerinden birbirleri ile amansız bir mücadeleye girişecekler.

For Honor kahraman videoları

Gamescom 2016 fuarında oyuncuların oyunu denediği ve neredeyse deneyen herkesin çok beğendiği oyun For Honor kahraman videoları da bir o kadar ilgi çekici. Tabi ki oyun bu 3 adet sınıfla kalmayacak. Oyunun çıkışı ile birlikte 6 adet sınıf olacağı biliniyor. For Honor Kahraman videoları bizlere ilk olarak Şövalye Warden kahramanını tanıtıyor. Ubisoft bu kahramanlar ile ilgili az da olsa geçmişlerine dokundu ve bazı bilgiler verdi.

For Honor Kahraman videoları

Şövalye Warden diğer sınıflara nazaran daha seri vuruşlar yapabilen bir kahraman. Şövalyeler yüzyıllardır dağınık yaşadılar. Ancak artık birleşiyorlar ve tek bir sancağın altında toplanıyorlar. Bu sancağın ismi ise Iron Legion.

Vikingler daha öncesinde kayboldu sanıldılar. Ama herkes yanılıyordu. Vikingler kaybettikleri toprakları geri almak için geri döndüler. Yağmalamaya, fethetmeye ve kan dökmeye ant içerek geri döndüler.

Tarih hiç bir zaman samuraylar için nazik olmamıştır. Denize ve ateşe yurtlarını kaybettikten sonra sürülüp göç ettirilmeye zorlandılar. Ana vatanlarından ayrılan samuraylar göçebe savaşçılar olarak yaşamlarına devam ettiler. Ama artık güçlü bir İmparatorluğun bayrağı altında toplandılar ve kendilerine yeni bir yurt kurmak için mücadeleye giriyorlar. Samuraylar kendilerine yeni bir ulus inşa edecekler.

For Honor Kahraman videoları şimdilik 3 kahramanı bizlere tanıttı. Ancak daha sonrasında devamı olacağını da sizlere bildirelim. For Honor çıkış tarihi 14 Şubat 2017 olarak kesinleşmiş durumda. PC PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.