blank

For Honor Kişiselleştirme Seçenekleri Açıklandı

Ubisoft tarafından geliştirilen ve E3 2015’de tanıtılmasının ardından hakkında çok fazla bilgi verilmeyen For Honor için yeni açıklamalar geldi.

Çevrimiçi moda odaklı şekilde ilerleyen savaş oyunu For Honor’ın tek kişilik içeriklerinin bulunacağı da yine bu haberle birlikte ortaya çıktı! Tek başınıza ya da takımınızla birlikte düşmanınızı ya da düşman takımını ortadan kaldırmaya odaklanacağınız bu yapımda; çeşitli oyun modları, yardımcı yapay zeka kontrollü askerler ve inanılmaz grafikler de yine oyuncuların karşısında olacak.

Ayrıca Ubisoft, yapımda bulunacak olan tek kişilik modun dışında, karakter kişiselleştirme seçeneklerinden de biraz bahsetti. Evet, yapımda kişiselleştirme seçeneklerine yer verilecek fakat çevrimiçi modda bu seçenekler oldukça kısıtlı olacak diyebiliriz. Oyunun tek kişilik modunda her ne kadar karakterimizin stat değerlerini, sahip olduğu silahları detaylı bir şekilde kişiselleştirme şansımız bulunuyor olsa da çevrimiçi modda dengeleri çok bozmamak adına bu kişiselleştirmeler minimum seviyede tutulacak.

Ubisoft’un minimum seviyeden kastının ne olduğunu şuan için elbette bilemiyoruz, lakin oyunun esas olarak çevrimiçi modlara odaklı olacağını düşünürsek bu haber biraz üzücü oldu diyebiliriz. Yapımla ilgili gelecek olan tüm yenilikleri sitemizden takip edebilirsiniz.

For Honor’ın çıkış tarihi henüz belli değil fakat yapımın 2016 yılı içerisinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alması bekleniyor.