blank

For Honor Tokyo Game Show 2015 Videosu Yayınlandı

Tokyo Game Show 2015’de her firma boy gösterir de Ubisoft olmaz mı? Elbette ki olur! Ubisoft fuara For Honor isimli oyunuyla katıldı.

For Honor E3 2015’de tanıtıldığı üzere, çevrimiçi moduna odaklı şekilde ilerleyen bir savaş oyunu. Tek başınıza ya da takımınızla birlikte düşmanınızı ya da düşman takımını ortadan kaldırmaya odaklanacağınız bu yapımda; çeşitli oyun modları, yardımcı yapay zeka kontrollü askerler ve inanılmaz grafikler de yine oyuncuları bekliyor olacak. Yapımın E3 2015’de gösterilen oynanış videosu, özellikle dövüş mekanikleri ve grafikleriyle oyuncuları kendisine hayran bırakmayı başarmıştı.

Yapım için Tokyo Game Show 2015’de yayınlanan video, her ne kadar oynanış sahnelerine yer veriyor olsa da asıl amacıyla yapımda bulunacak olan bir sınıfı bizlere tanıtıyor. Oyunda bulunacak olan “Samurai Warrior” sınıfı; tahta – deri karışımı bir zırh kullanırken, silah olarak da elbette Katana’ya sahip olacak. For Honor’ın yayınlanan bu hoş tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

For Honor Tokyo Game Show 2015 Videosu

https://youtu.be/qqJj2A74ZsQ

PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen For Honor’ın çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.