blank

For Honor Yeni Fragman Gamescom 2016

For Honor Yeni Fragman Gamescom 2016

Gelecek senenin en çok beklenen oyunu For Honor yeni fragman paylaştı ve Gamescom 2016 etkinliğinde oyun dünyasına bir damga daha vurdu.

For Honor, Ubisoft firmasının E3 2015’te duyurduğu bir H&S ( Hack and Slash) oyunu. Geliştiricilerin söylediklerine göre detaylı da bir dövüş mekaniğini bizlere sunacak. Neden böyle diyoruz diye merak ediyorsanız yapımcıların kendileri oyunun dövüş sistemini “The Art of Battle” (Dövüşün Sanatı) olarak tanımlamışlardı.

For Honor, oynanış mekanikler, grafikleri, konusu ile bizleri tam manasıyla çıldırtan nadir yapımlardan bir tanesi. Tabi ki bir çok beklenti var oyunla ilgili. Yani o kadar beklentinin fazla olması da bir oyun için bir hayli zor bir durum haline gelebiliyor. Çünkü beklentiler çok büyük tutulunca oyunun çıkışından sonra bir hayal kırıklığı yaşamakta kaçınılmaz oluyor. Ancak biz beklentilerimizi yüksek tutmamıza rağmen bazı düşündüğümün şeylerinde oyun içerisinde var olduğunu eski oynanış videolarından görebiliyoruz. Hal böyle olunca tabi sadece çıkması için beklemek kalıyor.

For Honor Yeni Fragman Gamescom 2016

Bu gün For Honor ile ilgili çok bilgi verildi. For Honor yeni fragman Gamescom 2016 etkinliğinde paylaşıldı. Tabi bunun arkasından For Honor Alfa Testi ile ilgili bilgiler verildi. For Honor yeni fragman bizlere oyun içerisinde 3 farklı kültürün 3 farklı dövüş stillerini bizlere tanıttı. Yapımcılar For Honor alfa testi ile ilgili tarih aralığı verdiler. For Honor Alfa testi 15 – 18 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacak. Yani alfaya 1 ay gibi bir süre sonra erişebileceğiz en azından ilk izlenimlerimizi almış olacağız.

For Honor Alfa Testine Katılmak İçin Tıklayın

For Honor yeni fragman ile birlikte tabi ki yine 4 sayısına vurgu yapılıyor. Çünkü oyun 4 kişilik co-op olarak oynanabiliyor. Aslında belki beklentilerde çok fazla sayıda kişi ile birlikte multiplayer oynamak vardı ancak oyunun kesinlikle değişmeyen şeyi 4 kişilik co-op özelliği. Bu asla ne artacak nede azalacak.

For Honor çıkış tarihi ise 14 Şubat 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Sevgililer gününde sevgiliniz ile birlikte PC, PS4 ve Xbox One platformlarından satın alıp tüm senenin hırsını sevgilinizden çıkarmanız dileğiyle.

For Honor Yeni Fragman Gamescom 2016