blank

For Honor Yeni Video

İlk olarak bu sene düzenlenen Amerika E3 Fuarında duyurulan Ubisoft’un yeni oyunu For Honor için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen For Honor, orta çağ dönemlerindeki gibi gibi göğüs göğüse mücadelenin hakim olduğu bir harika bir yapım olacak gibi gözüküyor.

Şövalye, Vikingler veya Samuray sınıflarından birini seçerek ister tek başımıza, istersek de arkadaşlarınızla birlik kurarak düşmanlara karşı savaştığınız, kazandığınız deneyim puanları ile karakterinizi geliştirebildiğiniz For Honor için bugün Ubisoft tarafından yeni bir fragman daha yayınlandı. Oyuncuların ellerindeki silahları tamamen hissedecekleri üzerine bir çok bilgi verilmişti oyunun ilk duyurusu yapıldığında ve altı çizildi. Dört kişilik co-op oynanabilir olan oyunun orta çağ tutkunları için vazgeçilmez bir oyun olacağı belli oluyor. Kaliteli grafikler ve fiziksel özellikler üzerine yoğunlaşan oyunda atmosferde bir o kadar güzel.

For Honor çıkış tarihi hakkında henüz herhangi bir bilgi verilmiş değil. Ayrıca For Honor sistem gereksinimleri de PC için açıklanmış durumda değil, beklemedeyiz bu haberler geldiği anda sizlerle paylaşacağız.

 

Filmleri aratmayan aksiyon sahnelerinin ölümcül bitiriş hareketleri ile tamamlandığı görüntülerden oluşan videoyu ağız sulandırıyor. Sözü hiç uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

For Honor Yeni Video