blank

Fortnite Yeni Oynanış Videosu

Epic Games ve People Can Fly stüdyoları tarafından ortak bir çalışma yürütülerek geliştirilmeye devam edilen yeni hayatta kalma oyunu Fortnite için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

Windows ve Mac platformları için geliştirilen Fortnite için paylaşılan bu oynanış videosu Mac versiyonundan. Fortnite sandbox ögelerini de içerisinde bulunduruyor. Oyunda takım halinde oyuna giren oyuncuların savunması gereken bir merkezleri olacak bunu kesinlikle korumaları gerekiyor. Bu merkezin çevresi ise tamamen oyunculara bırakılmış durumda. Yani oyuncular topladıkları kaynaklar ile kendi üslerini inşa edecekler ve burada savunma gerçekleştirecekler. Tamamen bizlerin yaratıcılığına bırakılacak olan bu savunma yerlerini inşa etmemiz için bir çok malzeme de toplamamız gerekiyor ki böylelikle istediğimiz yapıyı inşa edebilelim. Sonunda ise her karakterin kendine has özelliklerini kullanarak, bu kaleye saldıran canavarları yok etmeye çalışacağız.

fortnite-yeni-oynanış-videosu-çıkış-tarihi-ekran-görüntüleri-video-hayatta-kalma-oyunu

Fortnite oyunu Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen bir oyun ve eğlenceli oynanışı ve farklı yapısı ile oyuncuların çoktan ilgisini çekti bile. Çıktığında kesinlikle deneyeceğimiz oyun için yayınlanan son videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca Fortnite çıkış tarihi 2015 yılı olarak verilmiş durumda ancak kesin bir tarih henüz açıklanmış değil.

Fortnite Yeni Oynanış Videosu