blank

Forza Horizon 3 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

Forza Horizon 3 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

E3 2016 fuarı ile birlikte Forza Horizon 3 için hem çıkış tarihi hem oynanış videosu paylaşıldı. Ayrıca bir çok oyun ile ilgili bilgiler verildi. Ayrıca oyunun ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Microsoft’un E3 sunumu sırasında Xbox One ve Windows 10’a duyurduğu Forza Horizon 3 için 8 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Standart sürümünün yanı sıra Deluxe Edition ve Ultimate Edition sürümlerinin de çıkacağı Forza Horizon 3 için verilen bilgiler arasında harita olarak Avustralya’ya gideceğimiz oyun, Microsoft ve Playground Games tarafından verilen ilk detaylar neticesinde, bu zamana kadar yapılmış en geniş Forza Horizon oyunu olacağı söylendi.


Forza Horizon 3 Resmi Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=fTSUgXkfooA


Toplamda 350’den fazla arabanın yer alacağı Forza Horizon 3 oyununda çöller, kanyonlar, yağmur ormanları gibi birçok pist bulunacak. Bununla birlikte, serinin önceki oyunlarına göre çok daha geniş bir haritanın bizleri beklediği oyunda, tehlikeli atlayışlar, konvoylar ve Drift Zone gibi değişik yarış deneyimleri yaşayacağız. Ayrıca kendi etkinliklerimizi de oluşturup, arkadaşlarımız ile birlikte yarışa bileceğiz. Bu sefer Forza Horizon 3 çok daha büyük bir gelişim ile birlikte geliyor.

Forza Horizon 3 Ekran Görüntüleri

Forza Horizon 3 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu


Forza Horizon 3 detayları arasında müthiş bir modifiye özelliği geliyor. Öyle ki bu modifiye özelliği son çıkan Need For Speed oyunu gibi çok geniş bir yelpazeye sahip olacak. Kendi seçeceğimiz sürücümüz den arabanın her şeyine kadar değiştirebileceğiz ve geliştire bileceğiz. Oyunun en çok ilgi çekici özelliklerinden bir diğeri ise 4 kişiye kadar Co-op özelliği. Arkadaşlarımız ile birlikte ilerleyeceğiz ve aynı pistlerde yarışacağız.
Yapımcılar oyunun çıkacak sürümleri hakkında da detaylı bilgiler paylaştılar. Bu bilgiler arasında oyunun iki adet sürümü geliyor. Bu sürümlerin isimleri ise Deluxe Edition ve Ultimate Edition. Standart sürümden farklı olarak Deluxe Edition sürümü, Motorsport All-Stars Car Pack içeriğini beraberinde getirecek. Bu içerikte, standart sürüme ek olarak 10 yeni arabaya daha sahip olabileceğiz. Bunun haricinde, VIP üyesi de olabileceğiz. Ultimate Edition sürümü ise Deluxe Edition sürümü ile gelen içeriklere ek olarak Forza Horizon 3 Car Pass ve oyuna erken erişim imkanı sunuyor.
Forza Horion 3 Çıkış Tarihi ise 27 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun Xbox One ve Windows 10’a özel olarak geliyor.

Forza Horion 3 Oynanış Videosu