blank

Forza Horizon 3 Çıkış Videosu

Forza Horizon 3 Çıkış Videosu

Yarış oyunları deyince akla gelen ilk seri olan Forza serisinin son oyunu Forza Horizon 3 çıkış videosu yayınlandı.

Bizleri Avustralya topraklarına götürecek olan oyunun hem grafikleri hemde araba çeşitliliği bakımından oldukça gelişmiş bir durumda. Microsoft tarafından resmi olarak Forza Horizon 3 sistem gereksinimleri de yayınlandı. Yapımcılar tarafından müthiş bir çıkış videosu yapılmış. Forza Horizon 3 çıkış videosu oyuncular tarafından da müthiş bir ilgi ile karşılandı. Müzikleri ve sahne geçişleri ile ortaya film gibi bir video çıkmış durumda.

Forza Horizon 3 çıkış videosu

Belirtmekte fayda var Forza Horizon 3 sistem olarak oldukça ciddi bir sistem istiyor.  Forza Horizon dünyasında bir ilk olan dört kişilik co-op modu bulunacak Forza Horizon 3 seriye yeni özellikleri de ekliyor. Artık yeni oyun için çok fazla süre kalmadı yavaş yavaş ayak sesleri de duyulmaya başlandı. Daha öncesinde 150 adet arabanın listesi paylaşılmıştı toplamda ise 350 adetten fazla araba çeşiti de oyunda bulunacak. Geliştiriciler Palyground ve Turn 10 bu oyun ile yarış oyunlarına bir yeni soluk daha getireceğini kanıtlıyor.

Forza Horizon 3 sistem gereksinimleri

Forza Horizon 3 çıkış tarihi ise 27 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun sadece Xbox One ve Windows 10 için çıkışını gerçekleştirecek.

Forza Horizon 3 Çıkış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=vD1ccSM9qiA