blank

Forza Horizon 3 Demo Çıkış Tarihi Göründü

Forza Horizon 3 Demo Çıkış Tarihi Göründü

Microsoft’un oyuncuların gözünde en önemli serilerinden birisi kesinlikle Forza. Yeni oyun Forza Horizon 3 demo çıkış tarihi sızdırıldı.

Bizlere Avustralya havasını yaşatacak olan açık dünya oynanışı ile ilgi çeken Forza Horizon 3 demo çıkış tarihi resmi web sitesinde görünmüş. Burada yer alan tarihe bakılacak olursa Forza Horizon 3 demo çıkış tarihi 11 Eylül 2016 olarak gözüküyor. Ancak henüz Microsoft tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Yani bu tarihin kesinliği ile ilgili şüpheler mevcut. Bunun dışında ayrıca oyunla ilgili Forzo Horizon 3 demo versiyonu 19GB boyutunda olacak. Daha önce serinin demolarına şöyle bir aklımızdan geçirildiğinde çok kısıtlı bir araba seçeneği ve kullanılabilir belirli bir alanda bizlere oynama izni verilmişti. Bu kezde yine demo versiyon için çok fazla bir şey değişmeyeceğini düşünüyoruz.

Forza Horizon 3 demo çıkış tarihi

Hatırlatmakta fayda var Forzo Horizon 3 demo versiyonu sadece Xbox One kullanıcıları için listelenmiş durumda. Yani PC sahipleri bu demo versiyona erişim sağlayamayacaklar gibi gözüküyor. Ancak yine belirtelim şuan için Microsoft kanalından herhangi bir resmi açıklama gelmedi.

Forzo Horizon 3 çıkış tarihi 27 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunun resmi çıkışına çok fazla bir süre kalmadı ve sadece Xbox One ve PC platformu için raflardaki yerini alacak.