blank

Forza Horizon 3 Oynanış Videosu Gamescom 2016

Forza Horizon 3 Oynanış Videosu Gamescom 2016

Microsoft aslında Gamescom 2016 etkinliğine katılmadı. Ancak yine de yeni oyunlarının tanıtımını yapmamayı da tercih etmedi ve Forza Horizon 3 oynanış videosu Gamescom 2016 etkinliğinde paylaşıldı.

Serinin hayranları oyunu büyük bir ilgi ile bekliyorlar. Çünkü bu kez oyunda bir çok gelişme de yaşanıyor. Gerçek hava koşulları adı altında farklı bir sistem oyuna ekleniyor. Xbox On kanalı üzerinden yapımcı anlatımı ile birlikte Forza Horizon 3 oynanış videosu yayını yapıldı. Bu video tam yarım saatlik bir süreyi kapsıyor. Bu yarım saat içerisinde oyunla ilgili edinmek istediğimiz bir çok bilgiyi ediniyoruz. Oyunun menülerinden araçlarına pistlerine ve daha bir çok gelişmeye dair her şeyi görüyoruz.

Video da özellikle vurgulanan şey ise oyun içerisindeki havanın Avustralya ülkesinin hava koşulları ile aynı olması. Yani ülkenin hava şartlarının oyuna tamamen adapte edilmiş. Hal böyle olunca tabi ki merak etmemek mümkün değil. Nasıl yapılmış ve nasıl gözüküyor gerçekten bunu izlemek bile bir yarış oyunu için heyecan verici. Oyuna olan etkisini de görmüş oluyoruz. Çalışanlar bunun için ülkede bir süre bulunmuş, gözlem yapmış ve gökyüzünün görüntü kayıtları alınmış. Yani videoda gördüğümüz gökyüzü, tamamen gerçek Avustralya gökyüzüne eşdeğer.

Forza Horizon 3 Oynanış Videosu

Hayranların en çok ilgisini çeken bir diğer mesele ise tabi ki bir yarış oyununda araçların tasarımı. Araçlar oldukça gerçekçi bir hal aldılar artık. Yani neredeyse ayırt etmek çok zor. Araçların gerçeklerine o kadar yakın ki telif hakkı alınamayan markaların bile ne olduğunu anında anlayabiliyoruz.

Forzo Horizon 3 oynanış videosu bizlere araçlar, hava şartları, farklı pistler, menüler vb. gibi bir çok detayı gösteriyor. Şunu da hatırlatmak gerekiyor, Forzo Horizon 3 çıkış tarihi 27 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun platform olarak sadece PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Forza Horizon 3 Oynanış Videosu Gamescom 2016