blank

Friday The 13th Game Yeni Tanıtım Videosu

Friday The 13th Game Yeni Tanıtım Videosu

PAX West 2016 etkinliğinde korku rüzgarları esti Friday The 13th Game yeni tanıtım videosu paylaşıldı. Büyük ilgi gören oyun korku oyunlarına yeni soluk getirecek.

Korku denince akla gelen 13. Cuma serileri hem çizgi roman, hem Amerikan halkı hemde sinemanın kültüründe artık yeri yeterince sağlamlaşmış bir kült haline dönüşmüştür. Tabi ki bunun oyunu yapılmazsa olmayacaktı. Şöyle bu hikayeye şiddet dolu bir oyun lazımdı. Yapımcılar da aynen bu isteğimizi yerine getirdiler.

Friday The 13th Game Yeni Tanıtım Videosu

TPS olarak karşımız çıkacak oyun co-op ve rekabetçi multiplayer odaklı olarak geliştirilmiş bulunuyor. 8 kişinin dahil olabileceği oyunda bir kişi Jason Voorhees karakterini yönetiyor. Diğerleri ise o gece Jason karşısında hayatta kalmaya çalışıyor. Tabi ki aklınıza direk bir oyun geldi “Dead By Daylight” evet gerçektende aynı dönemlerde duyuruldular ve aynı dönemlerde çıkar diye bekleniyordu ancak Dead by Daylight ekibi oyunlarını çok daha erken piyasaya getirdiler. Ancak şunu söylemekte fayda vay aralarında farklar olacak aynı oyun gibi kesinlikle düşünmeyin. Friday The 13th Game diğer oyunlardan çok daha farklı bir yapıya sahip bir oyun olarak geliyor.

Jason bu oyunda öylesine vahşet ve dehşet saçıyor ki gerçekten çok etkileyici. Yakaladığı kurbanlarını öldürme yöntemlerini Friday The 13th Game yeni tanıtım videosu ile birlikte görüyoruz. Kurbanlarının karınlarını deşen, kafalarını ezen, diri diri yakan, gözlerini oyan ve daha daha neler yapan bir katil olacağız oyunda. Kesinlikle kurban olarak oynamak istemeyeceğiniz bir oyun şimdiden söylemesi.

Friday The 13th Game Eylül ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Yapımcılar tam bir gün vermediler ancak bu ay içerisinde kesinlikle bizle olacak gibi gözüküyor. Friday The 13th Game yeni tanıtım videosu aşağıda. Kesinlikle kaçırmayınız resmen insanlık dışı öldürme şekilleri ile Jason yine hünerlerini sergiliyor.

Friday The 13th Game yeni tanıtım videosu