blank

Friday the 13th The Game Oynanış Videosu

Friday the 13th The Game Oynanış Videosu

Jason Voorhees karakterini korku filmlerinden ve romanlardan hepiniz tanıyorsunuz. Şimdi kendisine özel birde oyun geliyor. Kült haline gelmiş Korku ? Gerilim film serisi 13. Cuma?nın bağımsız yapımcı bir ekip tarafından geliştirilen oyunu, Friday the 13th The Game korku gerilim oyunları arasında yerini iyice sağlamlaştırıyor.

Daha önceden Kickstarter sayfası üzerinden çeşitli ekran görüntüleri ve modellemeleri tanıtılan yapımın yeni oynanış videosu da paylaşıldı. Friday the 13th: The Game Oynanış Videosu saklambaç oyunu üzerine kurulmuş ve kurbanın gözünden izliyoruz ve Jason kendisini yakalıyor. Burada zaten şöyle bir şey var ki psikopat bir katil ile saklambaç oynayamazsınız. Çünkü böylesine bir psikopat sizi kesinlikle bulacaktır.

Friday the 13th: The Game çıkış tarihi ise 2016 yılı sonbahar ayları içerisinde gerçekleştirilecek. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Ayrıca yapımcılar Twitter üzerinden inanılmaz bir video paylaştılar bunu da hemen aşağıdan görebilirsiniz.Friday the 13th The Game Oynanış Videosu