blank

Frontier Playstation VR Oyunu Yeni Fragmanı

Frontier Playstation VR Oyunu Yeni Fragmanı

ChinaJoy 2016 fuarında China Star Fund isimli yeni program açıklandı. Sony bugün yaptığı duyuru ile Frontier Playstation VR Oyunu fragmanını gösterdi.

Çin’li bağımsız geliştiricilere kendi oyunlarını yapması için fon sağlayan programın ilk meyvesi ise Unreal Engine 4 ile geliştirilen ve PlayStation VR’da bizleri müthiş bir atmosfere sokacak ve keyifli anlar yaşatacak gibi gözüken Frontier Playstation VR oyunu oldu.

Yer çekimsiz ortamda bizlere sanal gerçeklik keyfi sunacak olan yapımın ilk ekran görüntüleri ve videosu gösterildi. Playstation VR birincil kişi bakış açısı ile oynanan aksiyon oyunu olarak tanıtılan Frontier Playstation VR oyunu uzay atmosferini oyuncuların zihnine kazıyacak. Oyun tamamen hızlı ve patlayıcı şekilde silahlar kullandığımız ve yer çekimsiz ortamda böyle bir aksiyona daldığımız bir oyun olacak. Oyunun bu şekilde söylenerek tabi ki hissettireceği çok başka olacak. Belki videodan biraz daha olsun oyunun o yoğunluğunu hissedebilirsiniz.

Frontier Playstation VR Oyunu Yeni Fragmanı

Bizlere biraz daha Call of Duty Infinite Warfare oyununun Virtual Reality ile yapılmış özel versiyonu gibi hissettirdi.

Oyunun videosunda bizlere atış deneyimleri, Jetpack ile hareket etme özelliği ve yakın dövüşler gibi aksiyonlar gösteriliyor.  Frontier Playstation VR oyunu için yayınlanmış olan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun ile ilgili bilinen bilgiler ancak bundan ibaret yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Frontier Playstation VR Oyunu Yeni Fragmanı