blank

Galactic Civilizations 3 Artık Avrupa da Mağazalarda

Strateji oyun severleri müjde! Galactic Civilizations 3 artık Avrupa da mağazalarda.

Kalypso Media,  Stardock tarafından geliştirilen Galactic Civilizations 3’ün bu gün Avrupa’da mağazalara ulaştığını duyurdu. Bu duyuru ile birlikte yeni bir çıkış fragmanı yayınlamayı da ihmal etmediler.

PC’ye çıkan oyun serinin üçüncü oyunu. Oyun Windows 64-bit’e özel piyasaya sürüldü. Bu güne kadar çıkan en büyük strateji sandbox oyunu olan Galactic Civilizations 3, 23. yüzyılda insanların ve uzaylıların galaksiyi domine etmek için girdikleri rekabeti konu alıyor. Oyunumuzun bazı özellikleri şöyle;

Asla aynı oyunu iki kere oynama : Her oyunun özel haritası olduğu “nihai sandbox” da oynayın.

Kazanmak için birden fazla yol : Askeri zafer, kültürel baskınlık, teknolojik yükselme ya da potilik ittifak yolları ile oyun kazanabilirsiniz.

Devasa teknoloji ağacı : Muazzam büyüklükte ve derinlikte bir teknoloji ağacı oluşturun. Oyuncu seçimleri, medeniyetlerinin kapasitesini belirlemekte.

Özelleştirilmiş gemi tasarımı : Oyuncular, Yıldız Gemilerinin nasıl göründüklerinin yanı sıra nasıl işlev göreceklerini de kendileri belirliyorlar. Bu güne kadar hayal ettiğiniz herhangi bir gemi oluşturulabilir ya da indirilebilir.

Galactic Civilizations 3 Çıkış Fragmanı