blank

Gamescom 2016 Yayın Akışı

Gamescom 2016 Yayın Akışı

Gamescom’a günler kala yapılacak olan yayınların gün ve saatleri açıklandı.

Microsoft ekibi 2013 yılından bu yana ilk defa konferansını canlı yayınlamama kararı aldı. Microsoft konferansı esnasında Gears of War 4, Forza Horizon 3, ReCore, Sea of Thieves, Halo Wars 2 gibi oyunları tanıtacak. Ancak canlı yayın yapılmayacağından doğal olarak anında tanıtımlara erişemeyeceğiz.

Ayrıca Sony’de bu kervana katılarak bu yıl konferansını canlı yayınlamayacak. VR oyunları ve Gran Turismo Sport gibi yapımların tanıtımının gerçekleşeceği, önceki senelerden çok daha iyi bir konferans hazırlandığı gelen bilgiler arasında.

 

Gamescom 2016 Yayın Akışı

 

Gamescom 2016 Yayın Akışı

16 Ağustos 2016 – Blizzard Konferansı

Türkiye saati ile 15:30 sıralarında başlayacak.

Gamescom’da önceki senelerdeki gibi boy gösterecek olan Blizzard, bu sene yapımlarından yeni oynanış içeriklerini oyunculara sunacak. Oyuncular Blizzard konferansında Overwatch, World of Warcraft: Legion, Diablo, StarCraft, Heartstone gibi oyunları oynayabilme şansına erişecek. Gerçekleştirilecek olan Blizzard konferansını buradan izleyebilirsiniz.

16 Ağustos 2016 – EA Konferansı

Türkiye saati ile 16:30 sıralarında başlayacak.

FIFA 17’den yeni bilgiler, içerikler, oynanış videoları ve daha önce görmediğimiz tanıtımlar beklediğimiz EA konferansından gelen bilgilere göre oyunun Ultimate Team modundaki yenilik ve değişikliklerin tanıtımına ağırlık verilecek. Ayrıca NHL 17 ve Madden NFL 17’nin tanıtımları gerçekleştirilecek. Ayrıca en çok ilginin gösterildiği oyunlar olan Battlefield 1 ve Titanfall 2’den yeni videolar gösterilecek. Gerçekleştirilecek olan EA konferansını buradan izleyebilirsiniz.

Peki bunlar dışında başka hangi yapımlar tanıtılacak?

Son olarak Ubisoft’un konferansı hakkında tam bir bilgi olmasa da tanıtılması beklenen yapımlar şunlar;

  • South Park: The Fractured But Whole
  • Watch Dogs 2
  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  • Star Trek: Bridge Crew
  • Eagle Flight

Ayrıca bu oyunların yanı sıra Assasin’s Creed filminin kamera arkası görüntülerinin de gösterilmesi bekleniyor.