blank

Gamescom’da Half Life 3 Afişi Görüldü

Gamescom’da Half Life 3 Afişi Görüldü

Gamescom’un oyun dünyasındaki heyecanı ve merakla bekleyişi bütün oyuncuları sarmışken Gamescom’un gerçekleştirileceği alanın dışından bir fotoğraf çekildi ve şimdiden her yerde paylaşılmaya başlandı. Resimde tanıtılacak oyunların afişi yer alıyor ve son kısımda Half Life 3’ü de görebiliyoruz.

Gamescom Half Life 3

 

Şuanda bir çok oyuncu Gamescom’da tanıtılacak olan oyunları merakla beklemekte. Ancak şuan ki oyun dünyasındaki hangi oyuncuya sorarsanız sorun, diğer bütün oyunları kenara atıp Half Life 3’ün tanıtılmasını isteyecektir. Böyle efsane bir yapımın 3.oyunu için her sene Gamescom, E3 öncesi, tanıtılacak dedikolarının ardı arkası kesilmiyor. Ancak bu seferki elde edilen bilgi oldukça gerçek. Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilecek olan Gamescom fuarının dışına asılan yeni tanıtılacak olan oyunların afişlerinde Half Life 3 afişini de net bir şekilde görebiliyoruz.

Ancak şöyle bir durum da var ki Valve yetkililerinden gelen açıklamaya göre o afişi oraya asan Valve değil. Ve Twitter üzerinden söylenenlere göre o afiş oraya ünlü bir medya şirketi tarafından asıldı. Afişin altında ise Half Life 3 editörler yeniden oynadı gibi bir yazı bulunuyor. Yazının özellikle Almanca yazılmasının sebebine henüz anlam veremiyoruz.

Ayrıca posterin en alt kısmında ise bu işe kimlerin karıştığı ve destek olduğu yazıyor. Bağış yapan hayranlarımız ve GIGA ibaresi verilmiş. Bütün bu bilinenler afişin troll amaçlı yapıldığını gösteren nitelikte. Ancak troll olmuş olsa bile ilk görüşte bütün oyuncuları heyecanlandıracak kadar gerçek.

Artık Gamescom 2017′ ye Half Life 3 görmek üzere 🙂