blank

Gears of War 4 Çıkış Videosu

Gears of War 4 Çıkış Videosu

Coalition tarafından devam ettirilen serinin son oyunu Gears of War 4 çıkış videosu resmi olarak yayınlandı.

Oyunun hayranları tarafından merakla beklenen serinin dördüncü oyunu, Microsoft’un da elindeki en kaliteli oyunlardan birisi olan Gears of War 4 çıkış videosu yayınlandı. Xbox One için satın aldığınız takdirde hiçbir ek ücret ödemeden Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda da oynayabileceğiniz Gears of War 4, aksiyonlu oynanışıyla oyuncuların ilgi odağı haline gelmeyi bekliyor.

Serinin baş karakteri olan Marcus Fenix bu oyunda yaşlanmış bir halde karşımıza çıkacak. Sonuçta serinin hayranları oldum olası Marcus Fenix karakteri ile oynamayı daha çok severler. Ama artık oğlu ile oynayacağız. Müthiş bir aksiyon, muhteşem atmosferi ve oynanış mekaniği ile yıllardır bu serinin büyük bir hayranı bulunuyor. Kendine özel bir kitlesi olan serinin hayranları da bu güne kadar Gears of War 4 ile ilgili serinin en iyi oyunu olacağını tahmin ediyorlar. Hikayesi ve tek başına Marcus Fenix’i ile oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri haline gelen Gears of War serisi, 4. oyunu ile yine bizleri ekranlarımız başına kilitleyecek. Oğlu ile oynayacağımız son oyunda gerçekten farklı bir hikaye ve anlatım söz konusu olacak.

Gears of War 4 çıkış videosu

Gears of War 4 çıkış videosu oyuncular tarafından müthiş bir beğeni topluyor. Bu güne kadar çok fazla heyecan verici fragmanlar yayınlanmamış olsa da ki bazıları hariç diyelim. Çünkü E3 2016 etkinliğinde salonu yıkan bir video ile karşımıza çıkmıştı ancak sonraki bazı videoları pek iç açıcı değildi. Şimdi ise Gears of War 4 çıkış videosu müthiş gözüküyor. Aksiyonun dibine vuracağımız bu oyunu bizlerde merakla bekliyoruz. Daha öncesinde oyunun Windows 10 için Gears of War 4 sistem gereksinimleri de yayınlanmıştı.

Gears of War 4 çıkış tarihi 11 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun hem Xbox One hemde Windows 10 platformları için geliştirildi.

Gears of War 4 Çıkış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=ji2aU4EdQww