blank

Gears of War 4 Xbox One Ön Yükleme Başladı

Gears of War 4 Xbox One Ön Yükleme Başladı

Oyun dünyasının en sevilen video oyunlarından birisi olan Gears of War serisinin yeni oyunu Gears of War 4 Xbox One ön yükleme başladı. Xbox One kullanıcıları bugünden itibaren Gears of War 4 ön yüklemelerini yapabilecek. Coalition tarafından devam ettirilen serinin son oyunu Gears of War 4 gün içerisinde geliştirici ekip tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamayla ön yüklemeye açıldı.

 

Xbox One için satın aldığınız takdirde hiçbir ek ücret ödemeden Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda da oynayabileceğiniz Gears of War 4, aksiyonlu oynanışıyla oyuncuların ilgi odağı haline gelmeyi bekliyor.

Resmi çıkış tarihi 11 Ekim olan Gears of War 4’ün yapımcısı olan Coalition’un yaptığı açıklamaya göre oyunun ön yükleme boyutu 54.6 GB olarak gözüküyor. Xbox One için belirlenmiş olan bu boyut PC’de ise değişkenlik gösteriyor. Ön yükleme aşamasının PC’ye daha sonra geleceğini açıklayan geliştirici ekip, 80 GB boyutuna olduğunu belirtmeyi de ihmal etmiyor.

Unreal Engine 4’ün nimetlerinden sınırsızca faydalanan Gears of War 4’de, serinin baş rolünde olan Marcus Fenix oldukça yaşlanmış bir şekilde karşımıza çıkacak. Marcus Fenix ile oynamaya alıştığımız seride bu sefer oğlunu yöneteceğiz. Kendine özel büyük bir kitlesi olan serinin hayranları, Gears of War 4’ün serinin en iyi oyunu olacağını iddia etmeye başladılar bile. Hikayesi ile oyuncuları bilgisayar ve konsolların başına kitlemeyi başaran yapım bakalım 4. oyununda da aynı başarıya sahip olabilecek mi?

Gears of War 4 Xbox One Ön Yükleme Başladı