blank
Gears of War 4 Poster - Horizontal

Gears of War 4 Yeni Fragman “Tomorrow” Yayımlandı

Gears of War 4 Yeni Fragman “Tomorrow” Yayımlandı

Yapımcılar geçtiğimiz günlerde Gears of War 4 ile ilgili çıkış tarihini açıklamışlardı ve ardından beklemede kalmamızı ve çok yakında bir haber daha geleceğini söylemişlerdi. Bizlerde bu haberi sizlere aktarmıştık. (Buradan) Yeni haberde söylendiği gibi gününde saatinde bizlere ulaşmış oldu ve Gears of War 4 yeni fragman yayımlandı. “Tomorrow” adını verdikleri bu fragmanda Marcus Fenix yani bu serinin öz babası diyebileceğimiz karakterimizin mirasını oğlunun devam ettireceğini görüyoruz. Oğlunun da kendisi kadar bir kahraman olacağını karşısına ne büyük tehlikeler çıkacağını da izlemiş oluyoruz.

Bu yeni fragman ile oyunun yeni karakterleri oyunculara da böylelikle ısındırılmış oluyor. Sonuçta serinin hayranları oldum olası Marcus Fenix karakteri ile oynamayı daha çok severler. Ama artık oğlu ile oynayacağız. Aslında bu haber ile birlikte oyunun ilk fragmanı yayımlanmış oldu. Geçmişte oyun ile ilgili bir çok haber çıktı, görseller paylaşıldı, Gears of War 4 E3 2015’te oynanış görüntüleri ile birlikte tanıtıldı fakat oyun için aslında ilk resmi fragman bu. 

Hatırlatmakta fayda var, Gears of War Ultimate Edition oyununu almış olan oyuncular Gears of War 4 için kapalı beta testine erişebilecekler. Multiplayer beta testi olarakta söylenen bu süreç ise 18 Nisan 2016 tarihinde başlayacak ve 24 Nisan 2016 tarihinde de son bulacak.

Gears of War 4 Yeni Fragman Tomorrow

https://www.youtube.com/watch?v=o3f8VgQ_dqk